Logsign, üst üste ikinci kez Deloitte Fast 50’ye seçilerek en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasına girdi.

Logsign, Deloitte’un bu yıl 12’ncisini gerçekleştirdiği ve son 4 yılda, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlediği Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nda yer aldı. Kuruluşlar, 2013-2016 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre programda yer almaya hak kazanıyor.

2016 ve 2017 olmak üzere üst üste ikinci kez Deloitte Teknoloji Fast 50 listesine giren Logsign, büyümesini arttırarak sürdürüyor.

Logsign CEO’su Veysel Ataytür, kuruluşun 2013-2016 yılları arasında cirosunda kaydettiği muazzam büyümenin ardında, müşterilerini ve sürekli gelişen, değişen siber güvenlik ihtiyaçlarını çok iyi anlayarak, günceli takip ederek, en doğru çözümü en hızlı ve en uygun şekilde sunmalarının yattığını belirtti. Ataytür sözlerini şöyle sürdürdü: “2010 yılında kurduğumuz şirketimizi her yıl daha da büyüterek yeni başarılara imza atmak oldukça gurur verici. Siber güvenliğin daha zeki, daha kolay ve daha ulaşılabilir olması için çıktığımız bu yolda tüm paydaşlarımızla iyi birer takım arkadaşı olmaya, müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya çok önem veriyoruz. Üst üste 2’inci kez ‘Deloitte Teknoloji Fast 50’ ödüllerinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 şirketinden biri seçilmemiz işimize olan motivasyonumuzu daha da perçinliyor. Bunun için tüm ekibimizi de ayrıca kutluyorum. Önümüzdeki dönemde orta ve büyük ölçekli güvenlik operasyon merkezleri için yenilikçi, kolay ve otomatize çözümler üretmek ve yurtdışı faaliyetlerimizi hızlandırmak için çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam edeceğiz.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2013 yılında en az 50.000 Euro, 2016 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast 50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor.

Deloitte Teknoloji Fast 50 2017 Türkiye sonuçları hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Logsign hakkında

Logsign, log yönetimi, güvenlik analizleri ve regülasyonlara uyumluluğu tek bir platformda sunan Güvenlik Bilgi ve Olay Yonetimi (SIEM) çözümüdür. 2010 yılında kurulan Logsign, siber güvenliğin bir ekip çalışması olduğuna ve güvenlik ürünlerinin çok daha zeki olması gerektiğine inanır. Bu inançla çalışmalarını Güvenlik Zekası ve SOC çözümleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Aktif olarak 500’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve devlet kurumuna hizmet vermektedir. Siber güvenlik alanında tüm paydaşları için vazgeçilmez bir ekip arkadaşı olmak, müşterilerinin güvenlik farkındalığını en üst seviyeye taşımak ve güvenlik duruşlarını güçlendirmek adına çalışmaktadır. 2016 ve 2017 yıllarında, Deloitte Technology Fast 50’e girerek yerli bir güvenlik yazılımı üreticisi olarak teknoloji alanındaki yetkinliğini de kanıtlamıştır.

Deloitte hakkında

Deloitte; İngiltere mevzuatına göre kurulmuş olan Deloitte ToucheTohmatsu Limited (“DTTL”) şirketini, üye firma ağındaki şirketlerden ve ilişkili tüzel kişiliklerden bir veya birden fazlasını ifade etmektedir. DTTL ve üye firmalarının her biri ayrı ve bağımsız birer tüzel kişiliktir. DTTL (“Deloitte Global” olarak da anılmaktadır) müşterilere hizmet sunmamaktadır. 

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

You may also like

Popular News