Lumberjack Sneaker’lar ile Sokakta Hareket Özgürlüğünü!

Her mevsimin vazgeçilmezi olan sneaker’lar, en son trendleri takip eden moda sever erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Konforu moda ile buluşturan Lumberjack koleksiyonunda beyaz renk ve gri tonlar ön plana çıkarken, konforlu taban yapısı günün her anında ve her ortamda aktif, enerjik ve aktif olmanıza yardımcı oluyor.

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

Jean, chino veya kanvas pantolonlar, renk renk elbiseler, midi boy etekler veya ceket takımları Lumberjack’in modern sneaker’larıyla tamamlayabilir, ister ofiste ister hafta sonu etkinliklerinde ister günlük yaşamınızda tüm dikkatleri ayaklarınıza çekebilirsiniz.

Lumberjack koleksiyonlarında yer alan oldukça zengin sneaker modellerini daha yakından görebilmek için FLOIn Street ve diğer seçkin satış noktalarını veya .flo.com.tr ve .instreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News