Breaking News

Modanisa’dan sağlık çalışanlarımıza 200 bin maske

Türkiye’nin ilk uluslararası online giyim platformu Modanisa.com, Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle tüm sağlık çalışanlarımızın salgınla kahramanca mücadelesine destek verebilmek için 200 bin maske bağışlıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (koronavirüs) salgınının ülkemizde yayılımının önlenmesi amacıyla verilen ortak mücadeleye katkı sağlamayı görev kabul eden Modanisa.com, Sağlık Bakanlığı’nın öncülüğünde yürütülen mücadeleye 200.000 adet maske üreterek destek veriyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası online e-ticaret platformu Modanisa’nın konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle: “Koronavirüs salgınıyla hayatlarını hiçe sayarak en ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Modanisa ailesi olarak bu kahramanca mücadeleye destek verebilmek adına, sağlık çalışanlarımız için Sağlık Bakanlığı iş birliğinde 200.000 adet maske üretiyoruz. Milletçe el ele vererek dayanışma içinde bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız. #Birlikteyiz”

Koronavirüs COVID-19 salgını nedeniyle, evde kalmanın herkes için gerekli ve zorunlu olduğu bugünlerde Modanisa aynı zamanda vatandaşlar evlerinde güvenle kalabilsin diye, tek kullanımlık tulumlarden antiseptik sıvılara, aile oyunlarından temel gıda maddelerine kadar ihtiyaç duyulan pek çok yeni ürünü de kâr beklentisi olmadan, maliyet fiyatlarıyla satışa sundu. Bu süreçte e-ticaretteki gücünü, tüm Türkiye’nin evinden temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için ortaya koyan Modanisa, “Evde Yaşam” adını verdiği hizmetiyle “Hijyen ve Bakım”, “Eğlence” ve “Temel Gıda” kategorilerinde yüzlerce ürünü, üstelik kargo ücreti almadan ulaştırıyor.

Aktüel İntermedya / YAŞAM

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …