NBA VE PLAYON BİRARADA

NBA ve PlayON daha fazla sporseverlere ulaşmak için uluslararası arenada ortaklıklarını açıkladı. PlayON; Avrupa, Latin Amerika ve Asya’daki birçok pazarda NBA’in resmi Fantezi Oyun Partneri olacak

Günlük fantezi maçları içeren platform PlayON, 2017 NBA Play-off’larının başlamasıyla beraber sporseverlere resmi olarak günlük NBA maçlarını da sağlayacak. Aktif olacağı ülkeler arasında, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Brezilya, Meksika Arjantin, Avustralya, Japonya ve Filipinler de yer alıyor. Maçlar yerel izleyiciye göre belirlenip, ülkelerin kendi dillerinde sunulacak.

Uluslararası pazarlarda ciddi oranda katılımcı kazanan platform, kullanıcıların her gün yeni takım seçmelerine de olanak sağlıyor. PlayON ve NBA birlikteliğinin, mevcut ve potansiyel NBA takipçilerin, harekete geçirecek bir içerik sunacağı düşünülüyor.

Küresel ortaklıklardan sorumlu NBA yöneticisi Salvatore LaRocca, “Dünya genelindeki basketbol takipçilerimize gerçek NBA deneyimini yaşatmak için daima yeni yollar arıyoruz. PlayON ile ortaklığımız, uluslararası platformda takipçilerimiz ile ilişkimizi geliştirmek ve onları maçlara daha yakın hissettirmek için bize bir fırsat sunuyor.” ifadelerinde bulundu.

PlayON’un Kurucusu ve CEO’su Killian Jones ise, “PlayON, Resmi Günlük Fantezi NBA Maçları gerçekleştirmek için NBA ile ortaklık kurmaktan mutluluk duyuyouz. NBA’in dünyada ulaştığı kitle ve günlük fikstür yoğunluğu, ligi günlük fantezi oyunu için ideal hale getiriyor. Dünyanın dört bir yanındaki basketbol severlere yenilikçi spor eğlence deneyimlerini yaşatmak için NBA ile yakın çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Ücretsiz oynanabilecek olan Resmi Günlük Fantezi NBA Maçları, www.playon.co adresinde kullanıcıların her gün yeni fantezi takımları seçmelerine ve dünyanın her yerinde birbirleriyle mücadele etmelerine olanak tanıyor.

NBA :

NBA, üç profesyonel spor ligi NBA Ulusal Basketbol Birliği, WNBA Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği ve NBA Gelişim Ligi’ni kapsayan küresel bir spor ve medya kuruluşudur. Lig, dünya genelindeki 13 pazarda, 215 ülke ve bölgede 47 dilde maç ve program yayınlarıyla, 6 kıtada 100 ülkede 125.000’i aşkın mağazasıyla kendine uluslararası çapta yer edilmiştir. 2014-15 sezonu başlangıcı itibariyle NBA takımlarının kadrolarında yer alan 37 ülkeden 101 yabancı oyuncuyla NBA, lig tarihindeki en fazla yabancı oyuncu rekoruna ulaşmıştır. 2014-15 sezonunda NBA.com, NBA TV ve NBA mobil, NBA Digital’in değerleri arasında yer almaktadır. NBA, 875 milyonu aşkın beğeni ve takipçi ile tüm lig, takım ve oyuncu platformları arasında sosyal medya üzerinde dünya çapında en çok takip edilen 1. spor ligi konumunda. Lig, NBA Cares sayesinde, uluslararası alanda bilinen gençlik – hizmet kuruluşlarıyla çalışarak, eğitim, gençlik, aile gelişimi ve sağlık alanlarında önemli projelere imza atar.

PlayON :

PlayON, Dublin ve Londra’da ofisi bulunan bir spor eğlence şirketidir. 2012 yılında Günlük Fantezi maçlarını hayata geçirmesinden bu yana, şirket 100’ün üzerinde ülkeden müşteri edinmiştir. PlayON Amerikan futbolu, basketbol, golf, kriket, ragbi birliği, ragbi ligi ve Avustralya futbolu branşlarında Günlük Fantezi maçları sunmaktadır. İlerleyen aylarda daha fazla spor branşında faaliyete geçecek olan PlayON, kendisini dünya çapındaki sporseverlere yenilikçi çevrimiçi spor eğlence deneyimi sunmaya adamıştır. Şirket an itibariyle Birleşik Krallık, İrlanda ve Avustralya’da lisanslı olup güvenlik kurallarına ve yönetmeliklere uymaya özen gösterir. PlayON, NBA’in, Avrupa Turu’nun ve Karayip Premier Ligi’nin Resmi Günlük Fantezi Ortağı’dır.

 

 

Aktüel İntermedya / SPOR

 

You may also like

Popular News