Breaking News

Ortam dezenfekte. Ev Ofis işyeri, plaza

Sağlık Bakanlığı onaylı, belgeleri bulunan kaliteli ve iyi dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Dilerseniz Bir kaç çeşit ürün ile geliyoruz seçimi sizlere bırakıyoruz.

Kalifiye eleman ve kalifiye malzemelerle Ortam Dezenfeksiyonunuzu ( Ev, Ofis, İşyeri, Plaza, Otopark, Fabrika, Cami, Villa, Yalı, Site ve bunlar gibi kapalı ve açık alanlarınızda ) gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile açık ve kapalı tüm alanların sterilizasyonunu sağlıyoruz. 

Dezenfeksiyon Hizmetleri : GSM+Watsap : 0532 482 94 64 / 0539 516 09 33 Hizmetimiz yalnız İstanbul ile sınırlıdır. Avrupa ve Asya Yakasını kapsamaktadır.

Yaşam ortamlarınızı her türlü mikrop ve virüs istilasından korumak için kullanılan dezenfeksiyon hizmetlerimiz ortalama alınınızın metre karesine göre farklılık götermek ile beraber, 15 dakikadan 45 dakikaya kadar gerçekleştirilmektedir.

Dezenfeksiyon yapılan ortamda bulunmanızda bir sakınca bulunmamakla beraber. Sizler bir odada toplanıp çaylarınızı yudumlarken diğer alanların dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz. En son toplanmış olduğunuz bölümün dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz.

Dezenfeksiyon sonrası ortamı 20 dakika havalandırmanız yeterli olacak ve sizleri rahatsız etmeden bu işlemi gerçekleştiriceğiz.

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …