Özel jet ile ayrıcalıklı ve uygun fiyatlı seyahat keyfi

Portföyünde bulundurduğu bine yakın özel jetle 40’ı aşkın ülkeye sefer oluşturabilme ya da oluşturulmuş mevcut seferler için koltuk kiralayabilme imkânı sunan online özel jet kiralama platformu JETFORME, e-ticaret platformu n11.com’da kendini özel hissetmek isteyen tatilcileri bekliyor. İstanbul’dan Paris, Roma, Prag, Budapeşte, Atina ve Bükreş’e özel jet ile ayrıcalıklı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunan n11.com’un müşterileri tatile uçarak gidiyor.

Bine yakın özel jeti portföyünde bulunduran ve 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme olanağı sağlayan JETFORME, n11.com müşterileriyle buluşuyor. n11.com Tatil & Eğlence kategorisinin altında yerini alan özel jet ile seyahat, tatil severlere ayrıcalıklı ve konforlu bir deneyim vadediyor. İstanbul’dan Paris, Roma, Prag, Budapeşte, Atina ve Bükreş’e özel jet ile seyahat imkânı sunan işbirliği, kısa süreye sığdırılan pasaport işlemleri, özel terminal gibi sunduğu ayrıcalıklarla da dikkat çekiyor.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren yeni nesil interaktif özel jet kiralama platformu JETFORME, e-ticaret sektöründe yeniliklerin öncüsü n11.com’la güçlerini birleştiriyor. Yeni ve nefes kesici deneyimler vadeden n11.com, bu kez müşterilerini özel jet ile uçuruyor.

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …