PRADA SONBAHAR/KIŞ 2019 GÖZLÜK KOLEKSİYONU

Yaratım sürecini de kapsayan her aşamada yenilikçi ruh, merak ve güçlü gelenekleriyle fark yaratan Prada, merak uyandıran estetik çizgilere sahip bir stili ifade eder.

Yeni Prada Sonbahar/Kış 2019 Kadın gözlük koleksiyonu, retro dokunuşlar ve deneysel detaylar arasındaki ikiliği keşfe çıkıyor.

Dikkat çeken estetik, geometrik şekiller, zarif biçimler ve geniş tasarım, Prada Sonbahar/Kış 2019 Kadın koleksiyonundaki gözlüklerde dikkat çekiyor ve temel hatları sofistike detaylarla bir araya getiriyor. Büyük, geometrik şekilde tasarlanan modeller, belirgin ve etkileyici kalın unsurlarla öne çıkıyor.

PRADA SONBAHAR/KIŞ 2019 GÖZLÜK KOLEKSİYONU

Özel Prada Duple defile modellerinin sofistike tasarımında sertlik ve duygusallık bir araya geliyor. Modellerin yuvarlak şekli, çerçevenin ön kısmındaki cesur ve temiz hatları ve gözlük saplarıyla zıtlık yaratıyor.

Son olarak, Prada Journal koleksiyonundaki yeni model, tüm koleksiyonun sofistike ve zarif görünümünden sapmadan retro referanslarla sade bir tarzı yansıtıyor.

PRADA SONBAHAR/KIŞ 2019 ERKEK GÖZLÜK KOLEKSİYONU

Yeni Prada Erkek Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunda yer alan gözlükler, çağdaş bir tarzın temel zarafet ile bir araya getirilmesiyle vurgulanıyor.

Cesur tasarım, geometrik şekiller ve metal unsurlar, sade bir gözlük koleksiyonunda bir araya geliyor ve ortaya yaratıcı dokunuşların ve deneysel çabaların her ayrıntıda belirgin olduğu klasik kesimlere sahip bir koleksiyon çıkıyor.

Prada Duple defilesinde yer alan özel koleksiyon modelleri, modern dokunuşlarla ön plana çıkıyor.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News