PUBG MOBILE ROYALE PASS 15. SEZONUNDA ŞIK VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ÖDÜLLER SİZİ BEKLİYOR

PUBG MOBILE’ın dev içerik değişiklikleri içeren 1.0 güncellemesiyle birlikte oyuncular, yepyeni kostümler ve klasik giysilerin baştan yaratılmış alternatiflerini kazanabilecek.

PUBG MOBILE, heyecanla beklenen Royale Pass’in 15. Sezonu “A.C.E. ve Ötesi” ile birlikte şık yeni kostümler ve çok daha fazlasını oyunculara sunuyor. Bugünden itibaren oyuncular, dünyanın en popüler oyununda sekiz yeni kostümü açarak karakterlerini özelleştirebilecekler.

Bugün yayınlanan PUBG MOBILE Royale Pass 15. Sezon, daha önce görülmemiş kostümler ve eşya görünümleriyle birlikte, oyunun klasik giysilerinin baştan yaratılmış hallerini oyunculara sunuyor. Bu yeni sezona katılıp çeşitli oyun içi görevleri tamamlayan oyuncular, özel temalı ödülleri kazanarak, PUBG’nin orijinal karakter kıyafetlerini de iyileştirme şansına sahip olacaklar.

15. Sezon’un ödüllerine ek olarak oyunun kullanıcı arayüzü ve ödüller görünümü de iyileştiriliyor. Sık Kullanılanlar kısmının yeri değiştirildi ve oyuncular artık hem seviyelerini yükselttikleri hem de henüz almadıkları ödülleri görüntüleyebilecekler. Ayrıca kupon penceresinden direkt olarak kupon satın alabilecekler. Bununla birlikte sezonlar arasında kazanılan RP puanları, otomatik olarak sıradan puan kartlarına dönüştürülecek.

Tüm bunlarla birlikte PUBG MOBILE’ın üyelik seçeneklerinde de çeşitli değişiklikler yapıldı:

  • Plus Üyelik ödülleri, tek bir 900UC kuponu yerine üç adet 300UC kuponuyla alınabilir
  • RP puan alımları için yeni bildirimler eklendi
  • RP üyelikleriyle ilgili bir video ve aylık fiyat detayları eklendi.

Royale Pass’in 15. Sezonu, içinde yenilenmiş Erangel haritası, görsel iyileştirmeler, yeni kullanıcı arayüzü ve 90 fps özelliği gibi birçok yenilik barındıran PUBG MOBILE’ın Yeni Dönem 1.0 güncellemesinin sadece birkaç gün sonrasında yayınlanıyor.

Aktüel İntermedya / OYUN

About Aktüel İntermedya

Check Also

Samsung Grand Prix’de heyecan devam ediyor. Turnuvanın Finali 5 Temmuz’da

Oyun tutkunlarının buluştuğu Samsung Grand Prix E-spor video oyun turnuvası son sürat devam ediyor. İlk …