Reebok’tan yeni marka elçisi: “Wonder Woman” Gal Gadot

Öncü fitness markası Reebok, kadınlara ve gelecek nesillere ilham vermek için dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Gal Gadot ile anlaştı.

“Be More Human” mottosuyla insanı fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak geliştirmeye teşvik eden Reebok, Gadot ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında fitness’ın herkes tarafından erişilebilir olmasını ve kadınları güçlendirmeyi hedefliyor. Aksiyon filmlerinin aranan yıldızı, aynı zamanda şarkıcı ve model olan Gal Gadot, Reebok işbirliğiyle ilgili olarak; “Spor, hayatımın her zaman büyük bir parçası oldu, özellikle beden eğitimi öğretmeni olan bir anneye sahip olduğum için erken yaşlardan itibaren aktif bir yaşam tarzı benimsedim. Fitness sayesinde, güçlü, dayanıklı ve kendine güvenen bir kadın oldum. Bu yolculukta bana Reebok’tan daha iyi eşlik edebilecek bir marka düşünemiyorum.” dedi.

Reebok Performans Birimi Genel Müdürü Todd Krinsky ise “Reebok olarak potansiyellerin limitsiz olduğunu düşünüyoruz. Risk almaktan kaçınmayan, kendine güvenen ve fark yaratabilecek kadınlarla çalışıyoruz. Gal da mücadeleci ruhu ve doğuştan gelen liderliğiyle milyonlarca insana ilham veriyor ve bizce bu, daha başlangıç… Fitness sayesinde hayatı değiştirebilecek güce sahip olduğumuzu biliyoruz ve hikayemizi anlatmak için böyle önemli bir partnere sahip olduğumuz için çok mutluyuz.” dedi.

Reebok, Gal Gadot’nun yanı sıra, Victoria BeckhamGigi Hadid ve Ariana Grande gibi kendi dünyasını yaratan kadınlarla birlikte çalışıyor.

Reebok hakkında

Reebok, merkezi Boston’da bulunan, dünyanın önde gelen fitness ve lifestyle ayakkabı, spor giyim ve ekipmanı markasıdır. Önemli bir fitness mirasına sahip Reebok, fit kalmayı seçen sporseverlere her yerde ulaşır; training, yürüyüş, dans, yoga, aerobik fark etmeksizin sağlıklı yaşam yolculuklarında eşlik eder.

Reebok Classics, markanın fitness ve lifestyle birlikteliğinin köklerini temsil eder. Adidas’ın yan kuruluşu olan Reebok, CrossFit ve CrossFit Oyunları’nın global giysi tedarikçisi, Reebok Spartan Yarışı’nın resmi sponsoru, UFC’nin küresel giyim üreticisi, Reebok Ragnar Relay serisinin baş sponsoru ve Les Mills’in özel kıyafet sağlayıcısıdır.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News