SAMSONITE ve AMERICAN TOURISTER® ile Okula Dönüş Çok Renkli!

Okula dönüş heyecanının en yoğun olduğu bu günlerde Samsonite ve American Tourister öğrencileri yalnız bırakmıyor! Çocukların vazgeçilmez kahramanları Mickey ve Minnie Mouse’un yanı sıra Star Wars ve Cars gibi birçok seçenek Samsonite ve Trunk&CO mağazalarında öğrencilerle buluşmayı bekliyor!

Güvenilirliği, konforu ve hafifliğiyle öne çıkan Samsonite, okula geri dönen ve yeni başlayan çocukları unutmuyor! Okula dönüş heyecanında Disney’in renkli dünyası ve en sevilen kahramanları öğrencilere eşlik ediyor!

Disney by Samsonite çocuklara yönelik özel ürünler sunmaya devam ediyor ve gittikçe genişleyen ürün yelpazesiyle tüm çocukların beğenisini kazanıyor. Çocuklara özel yepyeni modelleriyle fark yaratan Disney by Samsonite, onlara Disney’in sihirli dünyasının kapılarını açıyor. Disney by Samsonite’ın çocuklar için hazırladığı koleksiyonda yer alan Minnie & Mickey Mouse, Cars Classic, Spider Man gibi sevilen karakterlere, Star Wars’un savaşçıları da eşlik ediyor. Star Wars ürünleri, Ninja Savaşçıları serisindeki çanta ve kalem kutularının yanı sıra, Darth Vader ve Kylo Ren valiz modeliyle de dikkat çekiyor.

Disney by Samsonite serisi ile okula gidişi her gün daha da eğlenceli hale getiren Samsonite, Dori ve Nemo’nun en sevimli halleri ile süslenmiş çantalarla da çocukları okyanusun derinliklerinde keyifli bir keşfe çıkarıyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

You may also like

Popular News