Breaking News

Samsung Electronics Türkiye ile Ece Seçkin’den “acayip iyi” bir proje!

Teknolojinin lider markalarından Samsung Electronics Türkiye ve Pop müziğin sevilen ismi Ece Seçkin arasında sosyal medya üzerinden büyük ilgi gören bir proje başladı. Proje kapsamında 13 Haziran Cumartesi gününden itibaren Instagram ve TikTok üzerinden #Acaipiyi hashtag’i altında bir dans challenge etkinliği gerçekleştiriliyor.

Pop müziğin güçlü isimlerinden Ece Seçkin, teknolojinin lider markası Samsung Electronics Türkiye ile iş birliği kapsamında Instagram ve TikTok üzerinden #acaipiyi hashtag’i altında bir dans challenge başlattı. 13 Haziran Cumartesi günü başlayan challenge için takipçilerin göndereceği videolar arasından seçilecek görüntülerle Ece Seçkin’in de dans videosunun olduğu özel bir klip videosu hazırlanacak.

Ece Seçkin’in geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yayınladığı projenin ilk videosu ise sadece YouTube’da 1 günde yaklaşık 6 milyon izlenme sayısına ulaşmasıyla gündeme bomba gibi düştü. Böylelikle sanatçı henüz yayınlanmasının üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen milyonlara ulaşarak son zamanlarda erişilmesi güç bir izlenme rakamına da ulaştı.

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

About Aktüel İntermedya

Check Also

Görme engellileri akıllı bastona kavuşturmak için bağış yapmak artık çok kolay

Dünyanın ilk akıllı bastonu WeWALK, iyzico’nun fintek konusundaki çözümleriyle çok daha geniş kitlelere ulaşmaya başlıyor. …