Seçkin misafirlerine ayrıcalıklı seyahat seçenekleri sunan SeturSelect 1 yaşında!

Birinci yaşını kutlayan SeturSelect, seyahat kavramının ötesine geçerek misafirlerinin hayallerini gerçekleştiriyor. SeturSelect, yalnızca ilk yılında, 5000’i aşkın misafirine kişiye özel seyahatler ve butik turlarla her ayrıntısına kadar düşünülmüş unutulmaz deneyimler yaşattı.

Setur’un 50 yılı aşkın sektör deneyimini turizm trendleri ve teknoloji ile birleştirerek oluşturduğu SeturSelect, misafirlerinin hayallerindeki tatili yaşamalarına olanak veren kişiye özel seyahatler ile özel rotalarda seçkin programlara imza atıyor. Geçen yılın Mayıs ayından bu yana düzenlediği kişiye özel seyahatlerde 4500, butik turlarda ise 500’ü aşkın misafirine unutulmaz deneyimler yaşatan SeturSelect, markalaşma sürecinin ardından ilk yılında birçok özel seyahate imza attı. Düzenlenen özel rotalar arasında “Ayhan Sicimoğlu ile Gubbio’da Mantar Avı”, “Ayhan Sicimoğlu ile Nice Cote d’Azur”, “Andre Bocelli Toskana Konser Turu”, “Livingstone İzinde Gerçek Afrika”, “Viyana Noel Pazarları”, “Laponya”, “Hindistan Holi Festivali”, “Japonya Sakura Festivali” yer alıyor.

Seçkin zevklere özel kusursuz seyahatler

Rotası özel zevklere göre hazırlanan SeturSelect seyahatleri, bütçeye uygun otel seçenekleri, ulaşım alternatifleri, restoran önerileri, vize işlemleri desteği, rehberlik hizmetleri ve turları da kapsıyor. Turlar dahilindeki tüm aktiviteler en ince ayrıntısına kadar planlanıyor. Misafirlerine kusursuz bir deneyim yaşatmak amacıyla SeturSelect, dünyaca ünlü Abercrombie&Kent, Virgin Limited, Orient Express ürünlerinin yanı sıra Four Seasons Preferred Partner, Starwood Luxury Privilege ve Mandarin Oriental Fan Club üyelikleri ile de misafirlerine çok özel avantajlar sunuyor.

Turizm sektörüne hızlı bir giriş yaparak rakipleri arasından sıyrılmayı başaran SeturSelect, yeni dönemde de misafirlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürerek unutulmaz deneyimlere imza atmaya devam edecek.

SETUR ;

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan Setur’un, turizm alanındaki faaliytleri yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, IATA uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing ve yurt dışı eğitim başlıkları altında toplanmıştır. Geliştirdiği online ve gerçek zamanlı rezervasyon sistemiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren bookinturkey.com, 2001 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen şirketlerine kurumsal seyahat danışmanlığı ve online seyahat çözümleri sunmaktadır. Setur Duty Free tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında 14.000 m²’yi aşkın 16 lokasyonda bulunan 38 mağazasıyla yürütttüğü gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği, SETUR’un yıllık cirosunun önemli bir payını oluşturmaktadır. 1990 yılında kurulan SETAIR ise özel havacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. SETAIR filosunda 14 yolcu kapasiteli 1 adet Falcon 7X tipi jet, 9 yolcu kapasiteli 2 adet Agusta Westland 139 tipi helikopter ve 8 yolcu kapasiteli Cessna Grand Caravan tipi deniz uçağı bulunmaktadır.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News