Sheraton İstanbul Ataköy Hotel MeyTürk Restaurant, 8 Mart’ta Kadınları, Sevdikleriyle Birlikte Eğlence Dolu Bir Geceye Davet Ediyor

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de yer alan MeyTürk Restaurant, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde lezzet ve eğlencenin adresi olacak. Rum Taverna gecelerinin değişmez adresi MeyTürk’te, Grup Pera’nın unutulmaz şarkılardan oluşan repertuvar, Rum mutfağının en güzel lezzetlerinin buluştuğu menü eşliğinde kadınlara yüzde 50 indirimli fiyatla sunulacak.  

 Marmara Denizi’nin kenarında, hem merkezi noktada hem de şehrin karmaşasından uzak konumuyla Sheraton İstanbul Ataköy Hotel MeyTürk Restaurant, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, kadınların kendilerini daha iyi hissedecekleri bir gece hazırlıyor.

Deniz manzarası, eşsiz konukseverlik anlayışı, sıcak atmosferi ve otelin ödüllü şefleri tarafından hazırlanan Türk ve Rum mutfağının en güzel yemeklerinin buluştuğu MeyTürk, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı menüsüyle kadın konuklarına lezzet deneyimi sunacak. Bu anlamlı günde tüm kadınlar, eşleri, arkadaşları ve tüm sevdikleriyle beraber Grup Pera’nın unutulmaz şarkılardan oluşan repertuvarı ve sirtaki eşliğinde eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşayacak.

MeyTürk Restaurant’ta, normal fiyatı limitsiz yerli içki ve KDV dahil 180 TL olan program, 8 Mart Perşembe akşamı sadece kadınlara özel yüzde 50 indirimli olarak kişi başı 90 TL’den sunulacak.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News