TASARIMA MODERN, DİNAMİK BİR YORUM: MONDİ.

Mondi için Türkiye’nin en iyi çıkış yapan mobilya markası demek yanlış olmaz. Mondi, sektördeki kısa geçmişine rağmen köklü markaların önüne geçmeyi başarmış, tüketici nezdinde sevilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bu önemli başarıda kuşkusuz Mondi’nin genç, dinamik, sıcak ve samimi marka kimliği büyük önem taşıyor.

Mobilya trendlerini ulaşılabilir bir fiyat politikasıyla tüketicisine sunan Mondi; fiyat-kalite performansı açısından tüketiciyi en çok mutlu eden markalardan diyebiliriz. Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda esnek ve yenilikçi bakış açısıyla tüketiciye yeni konseptler sunan Mondi, yenilik ve değişimin öncüsü olmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Türkiye’nin en büyük uluslararası mobilya fuarı olan İsmob’da yer almak, sektör temsilcileri ile bir arada bulunarak ürünlerimizi tüketicilerin beğenisine sunmak bizler açısından son derece önemli. Mondi olarak sıcak ve samimi bir marka olmaya büyük önem veriyor ve bu ruhu evin her köşesine yansıtmayı amaçlıyoruz. 2017 yılı için hazırlanan yeni koleksiyonumuzda da dünya trendlerini yakından takip ederek hem Türkiye’deki hem de dünyanın çok farklı ülkesindeki tüketicilerin istek ve beklentilerini karşılayacak hatta ötesine taşıyacak kaliteli ve yenilikçi mobilyalar sunmayı amaçladık. Bu doğrultuda hazırlanan koleksiyonlarımızda modernizmi, avangardı ve içerisinde teknolojiyi barındıran farklı tarzlarda ürünler sunuyoruz.. Mobilyada alışılmış tasarımların dışında doğal renk ve dokularla bütünlük sağlayacak avangard ve modern stilleri tüketicimizin beğenisine sunuyoruz. Bunun yanı sıra; yemek odası, koltuk takımı, sehpa ve halı gibi parçaların da bir biri ile uyumuna ve konsept bütünlüğü arz etmesine büyük önem veriyoruz.

İSMOB Fuarı’nın sektöre çok önemli katkısı olduğunu düşünüyoruz. Özellikle nihai tüketicilerin zevk, beklenti ve tercihlerinin esnek bir yapıda çok hızlı değiştiği günümüzde geleceğin trendlerinin belirlenmesinde İSMOB Fuarı’nın büyük ve ciddi bir katkı sağlıyor. “Mobilya sektöründeki oyuncuların ve tüketicilerin bu fuarlara gösterdiği ilginin organizasyonun önemini artırdığını söylemek yanlış olmaz. Tüm fuarlar gibi bu fuar da tüketicinin doğrudan geri bildirimini almamız adına çok önemli bir fırsat. Bu geri bildirimler bizim tasarımımızı, koleksiyon içeriğimizi geliştirmemiz, tüketiciye daha da yakınlaşmamız adına önemli bir kılavuz işlevi görmektedir. Fuarda bir yandan yurtdışı potansiyel müşterilerimize, diğer yandan da yurtiçinde faaliyet gösteren bayilerimize yeni dönemdeki kolleksiyonlarımız sunmaktayız. Gerek sektörün profesyonnelerinin gerek nihai tüketicimizin fikir ve düşüncelerini almak anlamında da fuarın verimli verimli olduğunu düşünüyoruz.

Daha güçlü bir Mondi olmak, önümüze koyduğumuz hedefler arasında.

Sevilen ve tercih edilen mobilya markaları arasında yerini alan Mondi markamızın ilerleyen dönemlerde isminden daha çok söz ettireceğine inancımız sonsuz. Tüm bu hedeflerimize markamızın inovatif yapısı, yeniliğe olan tutkumuz, tüketicilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler ve markalarımızı geleceğe taşıma hevesimizle ulaşacağız. Çağa ayak uydurma kabiliyetimiz, en günceli ve en iyiyi tüketiciye sunma arzu ve iddiamız yolumuzu aydınlatan en önemli değerler olmaya devam edecek. Tüketicilerimize her zaman en iyiyi sunabilmek amacıyla onların beklentilerinin de ötesinde yenilikler geliştirerek inovasyon misyonumuza sadık kalacağız.

Önümüzdeki yıllarda da, istikrarlı büyüme stratejimiz kapsamında, gerek Türkiye gerekse yeni pazarlarda güç kazanmayı ve onları desteklemek amacıyla oluşacak yatırım fırsatlarını değerlendirmeyi hedefliyoruz. Çünkü Mondi olarak bizim en önemli değerimiz çağı yakalamak, en günceli ve en iyiyi tüketiciye sunmak.

2017 yılı itibariyle Mondi Çocuk, Mondi bebek koleksiyonlarımızı tüketicimizin beğenisine sunmayı planlıyoruz. 0-3, 3-12 yaş grubu çocuk sahibi ailelerimizin ilgisini ve beğenisini kazanacağına inandığımız bu yeni serilerle; Mondi ürün gamını genişletme hedefimizi hayata geçirmiş olacağız.

Mağazalaşma sürecinde de büyük, önemli stratejik kararlar içindeyiz. Bu doğrultuda; ana arterler üzerinde büyük metrajlı kent mağazaları açıyoruz. Markamızın büyüme hedefleri kapsamında hayata geçirilecek pek çok yenilik, pek çok ilk bizleri çok heyecanlandırıyor. Uygulayacağımız fiyat politikalarımız ve kampanyalarımızla pazardan daha büyük bir pay elde etmek de hedeflerimiz arasında. Rekabetçi kimliğimizi koruyarak pazarın daha büyük bir bölümüne hitap eden inovatif ürünler sunmak; Mondi marka ruhunun özünü oluşturuyor.

Şık, modern, avangard tasarımlarla 2017 yılında da markamızın hızlı yükselişini sürdürmek temel amacımız olacak.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …