Tatilden güzel hediye mi olur!

14 Şubat bu yıl hafta içine denk geliyor ancak bu durum sevgilinize güzel bir sürpriz hazırlamanıza engel değil. Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından tatilsepeti.com’un Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, Sevgililer Günü için Sapanca, Abant ve Kapadokya’yı öneriyor. tatilsepeti.com üzerinden çok avantajlı fiyatlar sunulan bu bölgelerdeki otellerde, SPA keyfinden canlı müziğe uzanan programlarla unutulmaz bir gün geçirmeniz mümkün.

Tatil denildiğinde aklımıza genellikle bulunduğumuz yerden birkaç günlüğüne uzaklaşmak gelir. Oysa bazen bir günlük tatiller çok daha unutulmaz anılar bırakabiliyor. Özellikle bu tatil, 14 Şubat gibi bir günde yapılıyorsa! Sevgililer Günü için Sapanca, Abant ve Kapadokya’yı öneren tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, bu güne özel programlar sunan oteller ve fiyat avantajları hakkında bilgi verdi.

Sapanca’da kendinizi şımartın

Sevgililer Günü’nü İstanbul’dan iki, Ankara’dan ise üç saatte ulaşılabilen Sapanca’da geçirmek isteyenler tatilsepeti.com’a özel indirimler ile iki kişilik odayı 182 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabiliyor. Mum ışığında akşam yemeğinden dinlendirici masajlara, oda süslemesinden ertesi sabah açık büfe kahvaltıya kadar birçok hizmet de, bu fiyata dahil ediliyor.

Abant’ta romantik gün

Doğanın kucağında huzurlu bir gün geçirmek isteyenler için Abant eşsiz bir seçenek. İki kişilik fiyatların 190 TL’den başladığı bölge otellerinde, leziz menüler ve canlı müzik ön plana çıkıyor. Dönüş yolunda Abant Gölü’nde romantik bir yürüyüş yapma imkanı da, bu bölgeyi romantik çiftler için daha cazip hale getiriyor.

Kapadokya sevgilileri çağırıyor!

“Böylesine özel bir gün için biraz daha uzağa gitmeye değer” diyenlerin adresi ise büyüleyici Kapadokya. Oda süslemesi, içecek servisi, ertesi gün odaya kahvaltı gibi ayrıcalıklar, tatilsepeti.com’a özel olarak iki kişi 110 TL’den başlıyor. Kapadokya’da yapılacak balon turunun fotoğrafları da, Sevgililer Günü albümünün ilk sıralarını süsleyerek bu keyifli anları taçlandırıyor.

tatilsepeti.com hakkında:

Temelleri 2002 yılında atılan tatilsepeti.com, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 16 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 33 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan tatilsepeti.com, 2009 yılında dünyanın en büyük online seyahat portallarından Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran tatilsepeti.com, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

tatilsepeti.com; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi – sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 2 bini aşkın yurt içi, 100 binden fazla yurt dışı oteli, yüzlerce yurt içi – yurt dışı turu ve binlerce uçak bileti destinasyonu, tatilsepeti.com çatısı altında sunulmaktadır.

“Hepimiz tatil için çalışıyoruz” mottosuyla hareket eden tatilsepeti.com, vizyonunu; insanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak belirlemiştir. tatilsepeti.com’un deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.

 

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News