Ticket Compliments Seyahat Kodu ile hediye tatil.

Edenred’den Yeni Teşvik ve Ödüllendirme Çözümü:

Ticket Compliments Seyahat Kodu

Çalışanların hayatını kolaylaştıran ve kurumların verimliliğini artıran çözümleriyle Edenred Türkiye; Ticket Compliments Teşvik ve Ödüllendirme çözümlerine bir yenisini daha ekliyor: Ticket Compliments Seyahat Kodu!

Ticket Compliments Seyahat Kodu ile işverenler, çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine ‘kısa bir mola’ hediye ederek Türkiye genelinde 150 otelde en iyi fiyat avantajından yararlanmalarını sağlıyor.

Edenred Türkiye’nin teşvik ve ödüllendirme çözümü olan Ticket Compliments, kurumların teşvik ve ödüllendirme ihtiyaçlarına şimdi de seyahat seçenekleriyle yanıt veriyor. Ticket Compliments Seyahat Kodu; doğum günü, evlilik, satış performansı, kıdem artışı gibi özel günlerde çalışanlarını mutlu etmek, müşterilerini ödüllendirmek ve bayilerini motive etmek isteyen işverenleri hediye seçme zorluğundan ve gönderimi için gerekli operasyonel yüklerden kurtarıyor. Kullanıcılara seçim özgürlüğü veren ve ödüllerini ister tek seferde isterse parça parça kullanma imkanı sunan Ticket Compliments Seyahat Kodu, oluşturulduğu tarihten itibaren bir yıl geçerliliğini koruyor.

Ödül Çalışanı Mutlu Ediyor!

Çalışanların satın alma gücünü ve kurumların verimliliğini artıran basit çözümler sunan Edenred’in bu yeni ürünü, çalışanları, iş ortaklarını ve müşterileri ödüllendirmenin en avantajlı yolu olarak ön plana çıkıyor. Firmalar, Ticket Compliments Seyahat Kodu’nu doğum günü, yılbaşı, terfi günü gibi özel günlerde çalışanlarını motive etmek için ya da performans, esnek yan haklar kapsamında ödüllendirmek için kullanabilecek. Aynı zamanda satışlarını artırmak amacıyla bayi ağları ya da distribütörlerinin performansını teşvik etmek için ödül programlarına da dahil edebilecek.

İşyerinde en güzel hediye: Küçük bir tatil molası!

Ticket Compliments Seyahat Kodu; şirketlerin ödül/ hediye seçimi, temini, gönderimi, teslimatı gibi lojistik yüklerini ortadan kaldırarak, tek fatura kesme kolaylığı ile operasyonel kolaylık da sağlıyor. Erken rezervasyonlarda da geçerli olan Ticket Compliments Seyahat Kodu’nu ister parça parça ister tek seferde kullanabilecek olan çalışanlar, işe kısa bir tatil molası vererek, işlerine hem yenilenerek hem de dinlenmiş olarak dönebilecek.

Ticket Compliments Seyahat Kodu ile ilgili detaylı bilgiye ticket.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News