TOMMY HILFIGER, PITTI IMMAGINE UOMO’DA ROSSIGNOL İLE ORTAK ERKEK KAYAK GİYİM KOLEKSİYONUNU TANITTI

TommyXRossignol kapsül koleksiyonu, Tommy Hilfiger’ın imzası olan logo konseptini, Rossignol’un rafine teknik aktif giyimi ve üç renkli horoz logosuyla buluşturan dört ikonik kayak görümüyle dikkat çekiyor.

Tommy Hilfiger, Rossignol ile işbirliğinden doğan ve erkekler için kayak kıyafetlerinden oluşan TommyXRossignol kapsül koleksiyonun lansmanından duyduğu memnuniyetini dile getirildi. Kayak sektöründe bir dünya lideri olan Rossignol Group, 108 yıldır performans ve zarafeti, konforu ve seçkinliği kusursuz bir biçimde bir araya getirmesiyle tanınıyor. Tommy Hilfiger’ın imzasını kucaklayan şık, yenilikçi ve modern görünümlerle tasarlanan parçalar, 2017 Ekim ayından itibaren Avrupa, Amerika kıtası ve Asya Pasifik bölgesindeki seçili Tommy Hilfiger mağazalarında satışa sunulacak.

Tommy Hilfiger işbirliği hakkında şunları söyledi: “Kayak yapmak ve kış sporları çok genç yaşımdan beri tutkum olmuştur. Bu kapsül koleksiyonu çok uzun zamandır geliştirmeyi arzu ediyordum. Bu konsepti gerçekten ikonik bir şekilde hayata geçirmek için ideal ortak da Rossignol idi. Kalite, mükemmel kalıp ve modayı teknik işlevsellikle buluşturma gibi ortak değerlerimizle kayak pistlerinden dünya şehirlerine uzanabilen, kırmızı, beyaz ve lacivert renklerimizle imzamızı attığımız bir koleksiyon tasarladık.”

TommyXRossignol kapsül koleksiyonunda erkekler için sunulan kışlık spor giyim ve teknik ekipman arasında takviyeli kayak montları, fermuarlı hırkalar, kayak pantolonları, kayaklar, kayak botları, batonlar ve bir kask yer alıyor. Her iki markanın logoları ve ortak renkleri kırmızı, beyaz ve lacivert her tasarımda vurgulanarak kayak ve kayak sonrası ruhuna kucak açan, dağlardan şehre taşınabilen görünümler yaratılıyor.

TommyXRossignol kapsül koleksiyonundan dört görünüm, 10-13 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Pitti Immagine Uomo’da tanıtıldı. Hilfiger Edition, Tommy Hilfiger Tailored ve Tommy Hilfiger 2017 Sonbahar erkek giyim koleksiyonlarıyla birlikte sunulan kapsül koleksiyon, markanın gelenekselle modernliği harmanlama tutkusunu yansıtan yenilikçi ama tarihi bir mekanda sergilendi.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …