Turizm sektörü HotelRunner Theater’da buluşuyor.

HotelRunner, dünyanın önde gelen isimlerini ve markalarını, 26 – 27 Ocak tarihlerinde, 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2017) kapsamında düzenleyeceği özel konferansta bir araya getiriyor.

Tüm dünyada binlece otel tarafından tercih edilen online satış ve kanal yönetim platformu HotelRunner, Türkiye’de yine bir ilke imza atarak 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2017) kapsamında kendi standında düzenleyeceği konferansta sektörden dünyaca ünlü iş ortaklarını konaklama tesisleriyle buluşturacak. Konusunda uzman, tanınmış profesyoneller ve yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı HotelRunner Theater etkinliğinde en son teknolojik gelişmelerin yanı sıra, “Online ve dijital pazarlama”, “Online acenteler ve direkt kanal üzerinden satış”, “Performans pazarlaması”, “İçerik ve meta arama”, “Destinasyon ve influencer pazarlaması”, “Kanal yönetimi ve global dağıtım ile farklı pazarlara açılmak” ve “Gelir yönetimi ile karlılığı artırmak” gibi konular ele alınacak.

HotelRunner standında (Salon 7, Stand E750) kurulacak özel alanda gerçekleştirilecek ve fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte, konuşmacı olarak yer alacak isimlerden bazıları ise şöyle:

Google Türkiye Kanal Satış Direktörü Şebnem Erzan, Amadeus Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Çiğdem Cengiz, Affilired EMEA Satış Direktörü Enrique Fernandez, INFLOW Travel Yönetim Kurulu Başkanı Emre Gelen, Etstur Online İş Geliştirme Müdürleri Mehmet Durukanoğlu ve Erhan Atam, Setur Inbound Operasyon Müdürü Serhat Günay, 444CallCenter CEO’su Mehmet Demir, Neredekal.com Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat, Uzakrota.com Kurucusu Gökhan Erdoğan, Aktürk Hotels Group Dijital Pazarlama Yöneticisi Muzaffer Uzun, Crystal Hotels Online Satış Yöneticisi Cem Şeker ve HotelRunner Müşteri Başarı Müdürü Rıza Kaynak.

HotelRunner, etkinliğe katılacak misafirlerini, etkinliğin ilk günü olan 26 Ocak Perşembe günü standında düzenleyeceği özel kokteylde de ağırlayacak. Fuara katılamayacak olanlar için ise, tüm konferans HotelRunner’a ait online ve sosyal mecralardan canlı yayınlanacak.

 

Aktüel İntermedya / TURİZM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …