Breaking News

Düğün Davet Organizasyon Fotoğrafçısı; TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GELİNLİK DEFİLESİ

PRİMAOS’UN “XCLSV” KOLLEKSİYONU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GELİNLİK DEFİLESİ, GELİN DAMAT FASHION DAY 2017’DE

Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesinde Tükiye’nin efsane mankenleri sadece Priamos için yürüyecek.

Gelin Damat Dergisi’nin ev sahipliğinde ikincisi düzenlenen, Türkiye’nin en büyük gelinlik defilesi; Gelin Damat Fashion Day 2017’de bu yıl 51 Modacı, 51 Moda evi yer alıyor. Sponsorluğunu Radyo Viva’nın üstlendiği defilede geçtiğimiz ay yeni kolleksiyonunu moda severlerle buluşturan Priamos’da yer alıyor.

Priamos, 19 Şubat Pazar günü gerçekleşecek Gelin Damat Fashion Day 2017’de saat 16:30’da modacı Murat Cinpir’in tasarladığı “XCLSV” kolleksiyonundan 6 özel parçayı Bilge Kara, Deniz Pulaş, Ebru Ürün, Hülya Yiğitalp, Sema Şimşek ve Zeliha Çal ile tanıtacak.

19 Şubat Pazar günü Feriye Saray’ın gerçekleşecek olan 2017’nin Gelinlik ve Damatlık modasını belirleyeceği defile, Gelin Damat Fashion Day 2017’nin sunuculuğu ise Tuğba Özay üstlenecek.

Düğün Gününün en önemli organizasyonlarından biri de Kaliteli Fotoğrafçıdır : 

Gelin-Damat çiftlerini Stüdyo ortamı ile birlikte doğal ortam içersinde; Bu ortam evinizde, bir bahçe içinde, bir sarayda, deniz kenarında, denizin ortasında ve aklınıza gelebilecek her yerde. Gülerken, konuşurken, hazırlık yaparken, saçınız yapılırken, damat lığınız ütülenirken, Siyah-beyaz ve renkli profesyonel çekimlerle her anınızı ömür boyu kalıcı anılara dönüştürüyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Davet Organizasyon Fotoğrafçısı

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Aktüel, Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet, Organizasyon, Fotoğrafçı, Gelin Damat, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, İstanbul, Foto Aktüel, Düğün, Nişan, Davet, Organizasyon, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğrafçısı, Gece Fotoğrafçısı, Gelin Damat Takip Fotoğrafçısı, Şirket Tanıtım Fotoğrafçısı, Profesyonel Fotoğrafçı,

Aktüel Fotoğrafçılık İçin Tıklayınız : http://www.aktuelfotografcilik.com.tr/

Aktüel İntermedya / MODA

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …