Ünlülerin Gardropları Demirören İstiklal’e Geldi

Medya dünyasının sevilen isimleri Ece Vahapoğlu, Burcu Esmersoy, Bensu Soral ve Pınar Altuğ, Gardrops.com işbirliği ile kendi dolaplarından birçok ürünü Demirören İstiklal’de satışa sundu. Satışlardan elde edilecek gelirin her biri ayrı vakıflara bağışlanacak.

Tüm dünyada yeni alışveriş trendi olarak görülen ikinci el moda alışverişini Türkiye’de kullanıcılarına sunan Gardrops.com ünlü isimlerle işbirliği yapmaya devam ediyor. Ece Vahapoğlu, Burcu Esmersoy, Bensu Soral, Gülnur Güneş ve Pınar Altuğ gibi her biri kendi alanlarında öne çıkan ünlü isimler en güzel kıyafetlerini Demirören İstiklal’de satışa sundu.

Demirören İstiklal’de Ece Vahapoğlu’nun katılımıyla başlayan satışların her biri ayrı kurumlara bağışlanacak. Vahapoğlu’nun satışından elde edilecek gelir Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağlı olan Sporcu Melekler’e, Burcu Esmersoy’un Koruncuk Vakfı’na, Gülnur Güneş’in Halep’e, Pınar Altuğ’un Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak.

Ünlülerin kıyafetlerini görmek ve denemek isteyenler için satışlar Pazar gününe kadar Demirören İstiklal’in 1. katında devam ederken, Gardrops.com’a tıklayarak da kıyafetleri alma şansına sahipsiniz.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …