Bosch Termoteknik, Endüstriyel Sistemler ve Verimlilik Artırıcı Teknolojiler Seminerini düzenledi!

Enerji verimli ısıtma sistemleri, soğutma ve sıcak su sistemleriyle termoteknik çözümlerinde dünya lideri olan Bosch Termoteknoloji, Endüstriyel Sistemler Semineri’nin ilkini Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdi.

Bosch Endüstriyel ve Ticari Sistemler alanlarında uzmanların ev sahipliği yaptığı Endüstriyel Sistemler Semineri’nde; buhar sistemlerinde enerji verimliliği, endüstriyel kazan ve ticari klima sistemleri ile yeni ürünler hakkında teknik ve detaylı bir bilgilendirme yapıldı. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri paylaşan uzmanlar, bu başarılı adımla müşterileriyle sürdürülebilir bir sinerji yaratarak iş birliklerini artırmayı hedefledi.

Yoğun ilgi ile gerçekleşen seminer sonunda katılımcılarla soru-cevap bölümü gerçekleştirildi ve katılımcılar merak ettikleri tüm detayları uzmanlarla yüz yüze görüşme fırsatı elde etti. Seminer sonunda katılımcılara hediye edilen Bosch buhar kazanları kitabıyla da katılımcıların bilgilerinin pekiştirilmesi amaçlandı. Organize Sanayi Bölgesi’ni hedefleyerek burada ilk seminerini düzenleyen Bosch Termoteknoloji, sunduğu profesyonel sistem çözümleriyle endüstriyel alandaki tecrübesini 50’yi aşkın katılımcıyla paylaşmış oldu.

Bosch Termoteknik Ticari Satış Direktörü Emre Akay, başarıyla gerçekleşen etkinlik hakkında görüşlerini şu şekilde aktardı: “150 yıllık endüstriyel kazan tecrübemizle, 140 ülkede 120.000’den fazla sistem çözümü sunarak, dünya çapındaki endüstriyel ve ticari uygulamalara özel buhar ve sıcak su kazanları satışını gerçekleştiriyoruz. Ticari iklimlendirme çözümlerimizde ise başarılı üretim teknikleriyle ortaya çıkan yepyeni ürünlerimizle enerji tasarrufu sağlayan ısıtma ve soğutma çözümlerine sahibiz. Seminerimizle, hem ticari hem de endüstriyel alandaki çeşitli ürün gamımızı müşterilerimizle buluşturmanın yanı sıra, müşterilerimizin tüm boyut ve performans sınıflarında ihtiyaç duydukları sistem çözümlerini kendilerine sunmaktan mutluluk duyduk. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve uzun yıllar kullanabilecekleri, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak ticari ve endüstriyel alanlardaki en önemli hedefimiz. Bu anlamlı hedefle, bundan sonraki süreçte, sanayi bölgelerine özel etkinliklerimizle müşterilerimize ulaşmaya devam edeceğiz.”

Bosch Termoteknik Türkiye, Endüstriyel Sistemler ve Verimlilik Artırıcı Teknolojiler Semineri ile bireysel ısıtma ve soğutma alanındaki başarısını ticari ve endüstriyel ürün ve hizmetleriyle de kanıtlamaya devam edeceğini müşterileri ve tüm sektörle paylaşmış oldu.

Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2018 yılında yaklaşık 14.200 çalışan ile 3,5 milyar avroluk (Yüzde 66’sı Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 403.000 çalışana sahiptir (31 Aralık 2019 itibarıyla). Ön finansal rakamlara göre şirket, 2019 yılında 77,9 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir. Bosch’un faaliyetleri dört sektöre ayrılmaktadır: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojisi. Dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak Bosch; akıllı evler, akıllı şehirler, ağa bağlı mobilite ve endüstri için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Şirket; sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübesi ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine; ağa bağlı, farklı alanları bir arada bulunduran ve tek bir kaynaktan elde edilen çözümler sunabiliyor. Bosch Grubu’nun stratejik hedefi, ağa bağlı yaşam için inovasyonlar sağlamaktır. Bosch, yenilikçi olan ve büyük bir ilgi gören ürünler ve servislerle dünya genelinde yaşam kalitesini iyileştirmektedir. Kısacası Bosch, “Yaşam için teknoloji” oluşturmaktadır. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 60 ülkedeki 440 bağlı kuruluşu ve bölge şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları dahil edildiğinde, Bosch’un küresel üretim, mühendislik ve satış ağı neredeyse dünyadaki tüm ülkeleri kapsamaktadır. Şirketin gelecekteki büyümesinin temeli, yenilikçi gücüdür. Bosch, dünya genelinde yaklaşık 125 lokasyonda araştırma ve geliştirme alanında yaklaşık 72.000 çalışana sahiptir.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

You may also like

Popular News