Breaking News

ÇiçekSepeti’nde Evden Üretim Yapanlara Büyük Destek

ÇiçekSepeti.com, Koronavirüs salgını sürecinde aile bütçesine destek olmak için evden üretim yapan kişilere ürünlerini ÇiçekSepeti’nde satma imkanı sunuyor.

Online alışveriş sektörünün önde gelen markası ÇiçekSepeti.com, evinde üretim yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlere kapılarını açıyor. Bir işyeri bulunmaksızın ticari faaliyet gösteren kişilere, evlerinde ürettikleri ürünleri ÇiçekSepeti’nde satma imkanı sunuyor.

ÇiçekSepeti.com’da satış yapmak isteyenler https://www.ciceksepeti.com/ciceksepetinde-satis-yap adresinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Konuya ilişkin konuşan ÇiçekSepeti CEO’su Emre Aydın, “Son dönemde Koronavirüs salgını nedeniyle e-ticaret sitelerine ilgi arttı. Biz de bu süreçte evden üretim yapan girişimcilere destek olmak istedik. Bu amaçla, kanunen evden yapılıp satılması uygun olmayan ürünler ve ikinci el ürünler dışında kalan tüm kategorilerde satış yapma olanağı sunmaya karar verdik. Bize başvuran girişimcilerin taleplerini hızla değerlendirip satış imkanı sunacak, ayrıca ilk 3 ay komisyon bedeli almayacağız” dedi.

ÇiçekSepeti.com hakkında

Türkiye’de online alışveriş sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan hediye göndermeyi sağlamak hedefiyle 2006 yılında kurulan ÇiçekSepeti.com, bugün çiçek ve yenilebilir çiçek ürünlerinin yanı sıra ev & yaşam, kozmetik, moda, spor, elektronik, pet-shop ve hobi gibi pek çok kategori altında zengin bir ürün koleksiyonu sunuyor. ÇiçekSepeti.com, Türkiye’deki başarı hikâyesini globalde LolaFlora markasıyla başta Meksika olmak üzere pek çok farklı ülkede sürdürüyor.

Aktüel İntermedya / EKONOMİ

About Aktüel İntermedya

Check Also

Vergi ve prim ödemeleri 2021’e yayılsın

Egeli ihracatçılar pandeminin oluşturduğu ekonomik yıpranmadan hızlı bir şekilde çıkılabilmesi için vergi borçlarının yapılandırılmasının şart …