Davet Organizasyon Fotoğrafçısı; D-RESORT GÖCEK’İN MUHTEŞEM SAHİLİNDE ROMANTİK BİR DÜĞÜN

D-Resort Göcek, yeşilin maviyle buluştuğu, dağların denizle kucaklaştığı, etkileyici adalar manzarası karşısında birlikte yaşama “evet” demek isteyen çiftleri, romantik düğün törenleri için bekliyor.

D-Resort Göcek, Akdeniz’in ılık rüzgarı, dingin denizi ve romantik atmosferinde hem evlenecek çiftlerin hem de misafirlerin unutamayacağı bir düğün sunuyor.

Akdeniz ve Ege’nin tüm doğa güzelliklerinin gizli bir hazine olarak sunulduğu, etrafı bahçelerle çevrili, gözlerden uzak D-Resort Göcek, Akdeniz’in turkuaz koyunda yer alıyor. Limana sadece 100 metre ve özel plaja beş dakika yürüme mesafesinde bulunan otelin muhteşem sahil ve deniz manzarasının yanı sıra büyüleyici bir dağ manzarası da bulunuyor.

Dingin denizin hemen yanı başındaki çimenlerde büyülü bir düğün atmosferi sunan, Göcek’in en özel noktasında yer alan otel, tüm olanaklarını evlenmek isteyen çiftler için seferber ediyor.

Balayı tatiline otelde devam edin, yorgunluğunuzu Göcek manzaralı Spa’da atın

Huzurlu bir balayı geçirmek isteyen çiftlerin de ilk tercihi olan D-Resort Göcek, evlenecek çiftlere benzersiz hizmeti, muhteşem lezzetleri ve özel sürprizleriyle unutamayacağı balayı sunuyor.

Eşsiz Göcek manzarasına karşı hizmet veren D-Spa Göcek’te; vitality havuz, iki özel abachi ahşap sauna, buhar odası, buz istasyonları, dinlenme suitleri, mistik Türk Hamamı, tamamıyla geleneksel ve Asya masajlarına ayrılmış özel bir kat bulunuyor.

Düğün sonrası yorgunluğunu D-Spa keyfi ile atabilir, kendinizi şımartabilirsiniz.

Düğün Gününün en önemli organizasyonlarından biri de Kaliteli Fotoğrafçıdır : 

Gelin-Damat çiftlerini Stüdyo ortamı ile birlikte doğal ortam içersinde; Bu ortam evinizde, bir bahçe içinde, bir sarayda, deniz kenarında, denizin ortasında ve aklınıza gelebilecek her yerde. Gülerken, konuşurken, hazırlık yaparken, saçınız yapılırken, damat lığınız ütülenirken, Siyah-beyaz ve renkli profesyonel çekimlerle her anınızı ömür boyu kalıcı anılara dönüştürüyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Davet Organizasyon Fotoğrafçısı :

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Aktüel, Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet, Organizasyon, Fotoğrafçı, Gelin Damat, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, İstanbul, Foto Aktüel, Düğün, Nişan, Davet, Organizasyon, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğrafçısı, Gece Fotoğrafçısı, Gelin Damat Takip Fotoğrafçısı, Şirket Tanıtım Fotoğrafçısı, Profesyonel Fotoğrafçı,

Aktuel Fotografçılık için tıklayınız

http://www.aktuelfotografcilik.com.tr/

Aktüel İntermedya / YAŞAM

You may also like

Popular News