Breaking News

DemirDöküm ve Bozüyük Belediyesi’nden ev sıcaklığında durak

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Bozüyük Belediyesi önderliğinde gerçekleştirilen çalışma sonucunda yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Bozüyük Devlet Hastanesi Yeşil Kent Hizmet Binası ana giriş kapısında kullanıma açılan “Klimalı Durak” projesi ile Bozüyüklüler toplu taşıma araçlarını beklerken kışın soğuğundan ya da yazın sıcağından etkilenmeyecek 

Üretimini; sürdürülebilirlik ilkesine uygun ekolojik dengeye zarar vermeyecek şekilde gerçekleştiren DemirDöküm, çevreye ve topluma duyarlı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bozüyük Belediyesi önderliğinde DemirDöküm’ün katkıları ile hayata geçirilen “Klimalı Durak” projesi sayesinde Bozüyüklüler toplu taşıma araçlarını beklerken olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek.

Bozüyük Devlet Hastanesi Yeşil Kent Hizmet Binası ana giriş kapısında kullanıma sunulan; içerisinde klima ve kitaplık bulunan durakta Bozüyüklüler otobüs, dolmuş veya servis araçlarını beklerken aşırı soğuktan ya da sıcaktan etkilenmeyecek.

Geliştirdiği ürünlerle sektörde birçok ilke imza atan DemirDöküm’ün böylesine vizyoner bir proje içerisinde yer almaktan memnuniyetini dile getiren DemirDöküm Üretim Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Gürhan Çoban, “Bozüyük Tesisleri’mizde entegre fabrika modeli ile uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kombi, şofben, termosifon, panel radyatör ve solar sistem ürünlerinde Avrupa’nın tek çatı altında aynı ürünleri üreten en büyük üretim tesisine sahibiz. 267 bin metrekare açık, 65 bin metrekare kapalı alana yayılan Bozüyük fabrikamızda ileri teknolojiyi kullanarak katma değer odaklı, çevre dostu yalın üretim teknikleri ile müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti, en rekabetçi maliyetler ile ve en kısa sürede ulaştırmak için çalışıyoruz” dedi.

Türkiye’nin 140’ıncı Ar-Ge Merkezi’nin DemirDöküm Bozüyük Tesisleri’nde olduğunu belirten Gürhan Çoban şunları kaydetti:

“Deneyimli kadromuz ve yüksek Ar-Ge kabiliyetimiz ile Bozüyük tesisimizde ürettiğimiz ürünlerimizi dünyanın 47 ülkesine ihraç ediyoruz. Türkiye ekonomisine katma değer yarattığımız Bozüyük, bizim için stratejik öneme sahip. Bozüyüklülerin ulaşımda yaşadığı mevsimsel zorlukları en aza indirmek için Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başta olmak üzere yönetim kadrosu ve çalışanlarının vizyoner girişimi sayesinde ‘Klimalı Durak’ projesi hayata geçti. Hem üretim sürecinde hem de üretim sonrasında toplum çıkarlarını gözeten bir şirket olarak geliştirilen projeyi desteklemekten mutluluk duyduk. İlçemize, tüm Bozüyüklülere hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …