Breaking News

El Dezenfektan Mendili. İSO 9001, İSO 13485, İSO 10002 Belgeli Sertifikalı

No Corona Named biocosmetic instant hand sanıtızer solution 950 mlSusuz – havlusuz el temizleme losyonu

 SURVİVE-HAYATTA KAL AntiViral Alkollü mendilleri Uluslararası CE, ISO 9001, ISO 13485 ve ISO 10002 belgelerine sahiptir.

TOPTAN SİPARİŞ İÇİN : Gsm+Watsap 0532 482 94 64

Bakterilerin% 99,9’dan fazlasını öldürdüğü, ellerin saniyeler içinde dezenfekte ettiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Kullanışlı bir tripleks paket içinde hoş kokulu.

CE Belgesinde: EN 14476, EN 1650 ve EN 1276 standartlarına uygunluğu kaydedilmiştir.

%70-80 Alkol içeren Survive Anti-Viral Mendilleri Virüs ve Bakterilerin 99.9%’unu öldürür. Sİzi Hayatta bırakır. El Temizleme Mendilinizi ortam dezenfeksiyonu içinde kullanabilirsiniz, Telefon, tablet, bilgisayar, masa, ayakkabı, çanta aklınıza gelebilece kişisel eşyalarınızın hijyeninde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı‘nın onayladığı Labaratuvarlarda Testleri yapılan Solüsyonumuz ve bu solüsyonla üretilen Anti Viral Alkollü Mendillerimizin üretim yeri İstanbul’dur. Türkiye’nin bütün illerine gönderi yapılabilmektedir.

Mendil : Triplex dış amblaj, 7 x 12 cm ebatlarındadır. 42 gram nonwomen kumaş kullanılmıştır. Solüsyoon miktarı normalden arttırılmıştır. Virüslerden silerek kurtulun.

UYARILAR : Alkol içerir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas halinde bol su ile yıkayıp beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürün ambalajı ile birlikte en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Not : MSDS, TDS ve Sağlık Bakanlığı Onayladığı Labarutuvar Test Sonuçlarını istemeyi unutmayınız

alcoholic wet wipes, Alkollü ıslak mendil, Alkollü Mendil, dezenfektanlı ıslak mendil, Dezenfektanlı Mendil, disinfectant wet wipes, Antibakteriyel mendil, Antiviral Mendil, antiviral wipes, Dezenfektanlı Mendil, disinfectant wipes, EN 14476 Mendil, En14476 wipes, promosyon mendil, promotional wipes, tekli mendil, toptan mendil, wet wipes, islak mendil

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,