Ela Quality Resort’da gelenek değişmedi

Misafirlerine sunduğu tecrübelerle fark yaratan Ela Quality Resort Belek, dünyanın en büyük turizm şirketi TUI’nin düzenlediği ankette, yine en iyi 250 otel arasında yer aldı.

Ela Quality Resort Belek’te tatil yapan misafirler, verdikleri puanlarla Ela Quality Resort’un “TUI Top Quality 2017” ödülünü almasını sağladı.

Ela Quality Resort Belek 2017’ye ödülle başladı. Dünyanın en büyük turizm şirketi TUI Travel, misafirlerden tatil yaptıkları oteli değerlendirmelerini istedi ve anket sonuçlarına göre Ela Quality Resort Belek, “TUI Top Quality 2017” ödülüne layık görüldü. Geçtiğimiz yıl da bu ödülün sahibi olan Ela Quality Resort Belek, misafirlerine yaşattığı deneyimin kalitesini bir kez daha tescillemiş oldu.

Erken rezervasyonda çok özel fiyatlar sunan Ela Quality Resort Belek, TUI Holly’nin 6 bin 600 otel arasında yaptığı “Dünyanın En İyi Otelleri” listesinde üst sıralarda bulunuyor ve 7 ala carte restoranında dünya lezzetleri, SPA hizmetleri ve çocukları hem eğlendiren, hem eğiten Everland Q çocuk kulübünü konuklarına sunuyor.

Ela Quality Resort Belek’i tercih eden misafirler, Osmanlı, Ege, Fransız, İtalyan Japon, Meksika ve Balık ala carte restoranlarında ödüllü şeflerin sunduğu gastronomi harikalarını tadabilecekler. Otelde ayrıca AB-I ZEN Spa & Rituals Lounge’da 160 farklı bakım ve masaj hizmeti, yüzde 100 organik ve naturel ürünlerle bedensel ve zihinsel olarak yenilenme imkanı sunuluyor. En iyi aile otelleri arasında yer alan Ela Quality Resort Belek’in misafirlerine sunacağı bir başka farklı hizmeti de ‘Everland Q’ çocuk kulübü. Yaş gruplarına göre küçük misafirlerini tıpkı yetişkinler gibi kendilerini özel hissetmelerini sağlayan kulüpte oyundan eğitime çocukları birçok sürprizler bekliyor.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

You may also like

Popular News