Grand Hyatt İstanbul’dan En Sevgili’ye Özel

Grand Hyatt İstanbul, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftlere özel hazırladığı menüsü ve Gaia Spa’da alacakları indirimli masaj ile unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlayacak.

Grand Hyatt İstanbul, hazırladığı çok özel sevgililer gününde çiftlere Gaia Spa’da çift kişilik dinlendirici bir masaj ve özel Sevgililer Günü menüsü ile benzersiz bir akşam yemeği sunuyor.

Grand Hyatt’ın içinde bulunan 34 Restoran, sevgililer günü özel menüsünde romantik bir buluşma için ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Hoş geldiniz kokteyli ile başlayan gece de Zanzibar’dan özel olarak getirtilen organik bal ve portakal çektirmesi eşliğinde servis edilen ahtapot carpaccio ile başlayan yemek, kremalı ıstakoz çorbası, kremalı yabani mantar ve Chardonay, yahni üstünde tavada çevrilmiş deniz levreği ile devam edecek. Finali ağır ateşte pişmiş ördek konfit ile son bulan Sevgililer Günü menüsünün fiyatı 255 TL.

Bu özel günde ruhunu dinlendirmek ve şımartmak isteyen çiftlere özel 40 dakikalık tüm vücut çift masajın iki kişilik fiyatı ise 500 TL.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …