DAVID PEOPLE ÖZEL PASTASI, SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE SICAK BİR KUTLAMA İÇİN TÜM ŞUBELERDE

David People Coffee & Food, zengin menüsü ve etkileyici sürprizleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü kutlamalarının adresi oluyor.

David People Coffee & Food’un tüm şubelerinde yer alacak olan Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanan frambuaz içerikli kalpli pasta ve onu tamamlayan birbirinden leziz kahveler, romantik kutlamalara eşlik ediyor.

Sıcak atmosferi, güne özel tasarımlı Amerikan servisleri ve zengin kahve çeşitleri ise Sevgililer Günü’ne renk katıyor. David People Business Card ile yapılacak alışverişler, sürpriz indirimler ve avantajlı puanlar kazandırıyor.

Kolombiya, Brezilya, Kosta Rika, Etiyopya, Kenya ve benzeri yörelerden özenle seçilen kahve çekirdeklerini kendi öğüten ve harmanlayan David People Coffee &Food, kahve severlerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifli bir ortam sunuyor.

David People Coffee & Food :

2011 yılının başında “Kendini Şımart” mottosuyla yola çıkan DPC Grup, David People Coffee & Food markasıyla Türkiye yeme- içme sektöründeki yerini aldı. DPC Grup, Türkiye’deki tüketici yapısı ve tüketim alanlarına uygun şekilde David People Coffee & Food’u üç değişik konseptle Coffee, Coffee & Food ve Bigboss olarak yatırımcılar ve tüketicilerle buluşturdu.

David People Coffee & Food ilk şubesi, 2011 yılında Bigboss konseptiyle Ankara Tunalı Hilmi Caddesi’nde açıldı. 2016 yılı sonu itibariyle Türkiye’de 40 farklı ilde toplam 58 şubeye ulaştı.

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …