Günsan Çocukları Hayallerini Tasarladı

Günsan’ın estetiği ön plana alan kişiselleştirme ve tasarım odaklı yeni Radius serisinde, çocukların hayalleri gerçeğe dönüştü.

11 Kasım 2017, İstanbul – Katma değerli ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında “Hayalini Tasarla” sloganıyla bir proje gerçekleştirdi. Proje kapsamında Günsan ailesinin minikleri hayal güçleri ile hayata geçirdiği çizimlerini, Günsan’ın 2017 yılında lanse ettiği; ilhamını hayatın her alanındaki yumuşak hatlar ve günümüz teknoloji trendlerinden alan, estetik ve sadeliği tasarımında birleştiren yeni Radius serisinde, anahtar priz ürünlerine dönüştürdü.

23 Nisan’da başlayan “Hayalini Tasarla” projesi, çizimlerin anahtar prizler üzerine basılmasının ardından ürünlerin sergilenmesi ile devam ediyor. Sergi açılışında konuşan Günsan CEO’su Stephane Nuss, çocukların hayal gücünün hafife alınmaması gerektiğini bir kez daha bu çalışma sayesinde öğrendiğini söyleyip sözlerine şöyle devam etti: “Çocukların kendilerine ve ailelerinin çalışma alanına ait yenilikçi fikirler hakkında nasıl heyecanlandıklarını görmekten çok keyif aldım. Bu sebeple de çocukların tasarımlarının mutlaka sergilenmesi gerektiğini düşündük. Şimdilik kendi ofisimizde sergilediğimiz bu ürünler geleceğin tasarımcıları ile buluşmamız konusunda bize de bir fırsat sunacaktır”

Hayallerini tasarlayan 5 ila 14 yaş arasında 50’ye yakın çocuğun hayallerini çizdiği ve çizimlerin tasarıma dönüştüğü ürünler, minik tasarımcılarına hediye edilirken aynı zamanda Günsan’ın Merkez Ofisi’nde hazırlanan panoda da sergileniyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …