Harley-Davidson ile kışa cesur adımlar

Harley-Davidson, kışın zor şartlarına meydan okuyarak cesur ruhları şehrin asi ruhunu yakalamaya davet ediyor. Metal aksesuar ve bağcık detaylarıyla zenginleştirilen modeller deri ve nubuk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor.

Harley-Davidson Jim ve Gibson hem kadın hem de erkeklerin bu kış vazgeçemeyeceği bot modelleri arasında yer alacak. İki modelde de sadelik Harley-Davidson’ın kendine özel metal aksesuarları ile hareketlendiriliyor.

Deri ve nubuk seçenekleri ile her zevke hitap eden Jim ve Gibson kahverengi ve siyah renk seçenekleri sunuyor. Harley-Davidson’ın unisex koleksiyonu içinde yer alan Jim ve Gibson hem kadınların hem de erkeklerin özgür kombinlere sade bir şıklık katıyor.

Harley-Davidson’un kadın ve erkek koleksiyonu içerisinde yer alan tüm modellerine Yeşil Kundura Mağazaları, Yeşil Kundura Bayileri ve www.yesil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Harley-Davidson

Wiliam S. Harley, 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk taslaklarını çizmeye başladı. Wiliam S.Harley ve Arthur Davidson, 1903 yılında bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley-Davidson motorsikleti üretildi. Küçük fabrikalarının kapısında “Harley-Davidson Motor Company” yazmaktaydı. 1920 yılında ise Harley-Davidson dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline geldi. Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide, 1998 yılında Harley-Davidson Motor Company ile beraber çalışmaya başladı. Türkiye distribütörlüğü ve lisansörlüğü 1999 yılından bu yana Yeşil Kundura tarafından yapılan Harley-Davidson markalı botlar bugün Harley-Davidson efsanesinin özündeki bağımsızlık, özgürlük ve maceraperestlik özelliklerini devam ettirmektedir.

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …