Harley-Davidson’dan Sevgililer Günü’ne özel efsane modeller

Sevgililer Günü’nde özgür ruhlu sevgilinize ne alacağınızı düşünüyorsanız, modanın asi markası Harley-Davidson, kendine özgü tarzını yansıttığı modelleriyle sevdiklerinize özel hediye seçenekleri sunuyor. Her kombinin tamamlayıcısı deri ve nubuk seçenekleri ile Laconia ve New Worker modelleri Harley-Davidson tutkunları için ideal bir tercih oluyor.

Sevgiliniz asi, cool bir tarza sahipse ve bu Sevgililer Günü ona ne alacağınızı henüz bilmiyorsanız Harley-Davison en büyük yardımcınız oluyor. Uzun yıllardır vazgeçilmeyen efsane modeller arasında yerini koruyan Laconia ve New Worker bu özel günde sevgiliniz için ideal bir tercih oluyor.

Nubuk ve deri seçenekleriyle her kombine ayrı tarz katan Laconia, siyah, kahverengi ve bej renk alternatifleriyle sunuluyor. Kauçuk tabanı ve kot, kanvas ve dar paça pantolonlar ile rahatlıkla kombinlenebilen New Worker mükemmel bir hediye alternatifi oluyor.

Harley-Davidson’ın kadın ve erkek koleksiyonu içerisinde yer alan tüm modellerine Yeşil Kundura Mağazaları, Yeşil Kundura Bayileri ve www.yesil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Harley-Davidson Hakkında:
Wiliam S. Harley, 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk taslaklarını çizmeye başladı. Wiliam S.Harley ve Arthur Davidson, 1903 yılında bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley-Davidson motorsikleti üretildi. Küçük fabrikalarının kapısında “Harley-Davidson Motor Company” yazmaktaydı. 1920 yılında ise Harley-Davidson dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline geldi. Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide, 1998 yılında Harley-Davidson Motor Company ile beraber çalışmaya başladı. Türkiye distribütörlüğü ve lisansörlüğü 1999 yılından bu yana Yeşil Kundura tarafından yapılan Harley-Davidson markalı botlar bugün Harley-Davidson efsanesinin özündeki bağımsızlık, özgürlük ve maceraperestlik özelliklerini devam ettirmektedir.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …