Breaking News

Head&Shoulders, yeni şampuan ve saç bakım serisini marka elçisi Serenay Sarıkaya ile tanıttı.

Head&Shoulders, 3 etkili formüle sahip yeni şampuan ve saç bakım serisini marka elçisi Serenay Sarıkaya ile tanıttı. Feriye Palace’ta gerçekleştirilen lansman toplantısında, Head&Shoulders’ın Türkiye’de çalıştığı ilk kadın marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı reklam filminin de ilk gösterimi yapıldı.

Marka elçisi Serenay Sarıkaya ile yeni bir kampanyaya başlayarak 2017’ye iddialı giren Head&Shoulders, 3 etkili formülüyle yenilenen ve sadece kadınlara özel geliştirilen şampuan ve saç bakım serisini Feriye Palace’ta gerçekleştirilen lansman toplantısıyla tanıttı. Toplantıda, Serenay Sarıkaya’nın rol aldığı reklam filminin ilk gösterimi de yapıldı.

Kadınlara özel yeni ürünler ve Serenay Sarıkaya ile başlattıkları kampanya için marka olarak büyük heyecan duyduklarını belirten P&G Saç Bakım ve Güzellik Kategorisi İletişim Müdürü Bilgehan Uyar Erol;

Head & Shoulders olarak, Serenay Sarıkaya gibi işinde çok başarılı bir profesyonelle çalışmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Serenay Sarıkaya iş birlikteliğimizle ve Türkiye’ye getirdiğimiz kadınlara özel yepyeni ürünlerimizle, kadın kategorisindeki iddiamızı iyice pekiştireceğiz. Türkiye’deki ilk kadın marka elçimiz Serenay Sarıkaya ile çok güzel bir çalışma sonucu, çok içten ve samimi bir reklam filmi ortaya çıkardık. Çok keyifli ve güzel geçecek bir kampanyaya imza attığımızı düşünüyorum. Serenay’la sürprizlerimiz devam edecek” diye konuştu.

Serenay Sarıkaya, 2017 yılı içerisinde Head&Shoulders’ın yeni ürünleri için reklam filminin yanı sıra #Bilinİstedim kampanyaları ile de pek çok özel çalışmada yer alacak.

“Head &Shoulders” projesinden, dünyanın 1 numaralı saç bakım markasına

1949 yılından bu yana 140 ülkede 1,3 milyar insanın kepek sorununa ve saç derisi bakımına çözüm olan Head & Shoulders, 3 etkili formülüyle geliştirdiği yeni şampuan ve saç bakım serisini kadınların beğenisine sunuyor. Head & Shoulders’ın kadınlar için geliştirdiği 3 etkili yeni formülü, saçları arındırıyor, koruyor ve nemlendiriyor. Head & Shoulders yumuşak saçlar için “İpeksi Yumuşaklık”, dolgun ve güçlü saçlar için “Ekstra Dolgunluk” ve saç dökülmelerine karşı etkili “Kadınlara özel saç dökülmelerine karşı” olmak üzere 3 çeşidiyle yeni serisini kadınların beğenisine sunuyor. Türkiye’de ilk kadın marka elçisi olarak Serenay Sarıkaya ile yeni bir kampanyaya imza atan Head & Shoulders, yeni ürün serisiyle kadın kategorisindeki iddiasını da pekiştiriyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …