Breaking News

Hepsiburada.com ve Horoz Lojistik 20 günde siparişi ulaştıramadı

Dünya ülkeleri Covit 19 salgını ile mücadele ederken, birçok şirket salgını bahane ediyor. Bazı Şirketler çalışmalarındaki gecikmelerde bu salgını bahane ediyor. Özellikle Kargo firmalarına bu konuda büyük iş düşüyor. Görevlerini daha titizlikle ve seri bir şekilde yapması gereken kargo şirketleri de ne yazık ki üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmiyor.

Horoz Lojistik‘de bu sorunlu kargo şirketlerinin başında geliyor. Hepsiburada.com şirketinden satın alınmış bir ürün Ankara’dan İstanbul’a 20 günde ulaştırılamıyor.

Hepsiburada.com adresi üzerinden kargo talebi ulaştırılmasına rağmen teslimatsız geçen 20 gün. Hepsiburada.com adresi üzerinden sipariş teslimat sorunları yaşandığında müşterinin siparişi iptal etme gibi bir seçeneği bulunmuyor. Kargo geldikten sonra iptal edilebilsede kargo gelmediğinden Bir aya yakın belirsiz bir süreç. Ürünün ödemesi yapılıyor ve yenisi başka bir yerden alınabilmesi için ödemenizide ne yazık ki süreç bitmeden yapılamıyor.

Ücret kredi kartından çekilmesine rağmen ne ürünümüzü alabiliyorsunuz, nede paranızı. Önceki tarihlerde nasıl çalışıyorlar bilemiyoruz fakat pandemi döneminde en çok da ihtiyacımızın olduğu zamanda Hepsiburada.com ve Horoz Lojistik FELAKET ÇALIŞIYOR, DAHA DOĞRUSU SANIRIM ÇALIŞMIYOR !

Hepsiburad.com – Horoz Lojistik Ürün teslimat sorunu

Aktüel İntermedya / HABERLER

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,