İSOFF Challenge´da Kazanan Tahincioğulları

İstanbul Offroad Kulübü tarafından 27 Kasım pazar günü organize edilen İSOFF CHALLENGE 2016 4.ayak büyük çekişmeye sahne oldu.

16 ekibin mücadelesi ile başlayan yarışta heyecan her turda katlanarak arttı 1.tur mücadelesinde geçilen 12 tur sonucunda 12 araç 2. Tura yükselirken 2. Tur mücadelesinde geçilen 10 turdan sonra 10 araç finale kaldı.

En büyük mücadelenin yaşandığı final turu sonunda İlyas Tahincioğlu-Mert Tahincioğlu ekibi birinciliği elde ederken, ikincilik Sami Tekin-Batuhan Altınordu ekibinin ve üçüncülük ise Hürriyet Grit-Selçuk Sarı ekibinin oldu. Sınıf 1’de Murat Öztiryaki-Mert Öztiryaki ekibi, Sınıf 2’de Saim Tekin-Btuhan Altınordu ekibi, Sınıf 3’de Ali Tuncay Akbulut-Uğur Tepe ve Sınıf 4‘de ise İlyas Tahincioğlu-Mert Tahincioğlu ekibi birinciliklerin sahibi oldular.

İSOFF Challenge ‘da son yarış 18 Aralık 2016 tarihinde organize edilecek ve kupada genel klasman ve sınıflarda kazananlar belirlenecek.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın