İyilik Üzerine Kurulu Program “İyilik Kulübü” Cumartesi Akşamı TRT 1’de

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede büyük bir aileye dönüşen ‘İyilik Kulübü’ hasta veya mağdur çocukların dileklerini yerine getirmeye devam ediyor. 28 Ocak Cumartesi akşamı saat 23.35’de ekrana gelecek bölümde Ömer’in Dileği Gerçek Oluyor!

TRT 1’in iyilik temalı programı “İyilik Kulübü”nün 12. Bölümünde, iki böbreği olmadan doğan ayrıca doğuştan büyüme hormonu eksikliği yaşayan 8 yaşındaki Ömer Balkan’ın dileği gerçek oluyor.

İsa’nın dileğini yerine getirmek için kolları sıvayan İyilik Kulübü Ekibi, TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinin setini ziyaret etmek, kamera arkasını görmek ve bir bölümde rol almak isteyen Ömer için güzel bir sürpriz hazırladı.

İyilik Kulübü ilk olarak bilime ve deneye çok meraklı olan Ömer’i Sancaktepe Bilim ve Deney Merkezi’ne götürdü. Ömer, orada merkezi gezdi ve deney yaptı.

Daha sonra Seksenler setine giden Ömer, Seksenler dizi oyuncusu Şoray Uzun ile seti gezdi, tüm dizi oyuncuları ile tanıştı, Rasim Öztekin, Berat Yenilmez ve dizinin Yönetmeni Bora Tekay ile sohbet etti. Kısa süreliğine yönetmen koltuğuna oturan Ömer, diziye aynı zamanda konuk oyuncu olarak dâhil oldu.

Her aşamada uzmanların görüşü alınarak hazırlanan, Işık Yönt, Ömer Fırat Köker ve Cansın Bezircilioğlu tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 28 Ocak Cumartesi akşamı saat 23.35’de TRT 1 ekranında olacak.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …