İzmir´de Sezon Kış Kupası ile Kapanıyor

İzmir Kış Kupası Otokros Yarışı 18 Aralık Pazar günü Aydın Otomobil Sporları Kulübü (AYOSK) tarafından Ege Asal Motor Spor ralli merkezi içerisinde yer alan Menderes otokros parkurunda organize edilecek.

810 metre uzunluğundaki toprak ve beton zeminli parkurda yapılacak olan yarış, 18 Aralık Pazar günü saat 09:30’da yapılacak idari kontrol ile başlayacak ve 11:00-12:00 saatleri arasındaki antrenman turları ile devam edecek. 12:30-16:30 saatleri arasında toplam 10 tur olarak iki ayrı bölümde koşulacak olan yarış,16:45’de yapılacak ödül töreni ile son bulacak.

AYOSK Başkanı Kuvvet Erim ” Menderes Belediyesi ve Mithat Diker’in maddi, manevi desteği ile yapılan ortak çalışmalarla bu yıl sporcu ve seyirci sayısını arttırmayı başardık. Sporcularımızdan gelen istek üzerine sezon finali olarak bu kupayı düzenliyoruz. Kış şartlarının zorluklarından dolayı sürpriz sonuçların alınabileceği parkurda, sporcularımızın muhteşem mücadelesini izlemeye herkesi davet ediyorum.” dedi.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın