JAGUAR BUZDA SÜRÜŞ DENEYİMİ

Arjeplog, sert havası, destansı donmuş gölleri ve cesaret isteyen arazi olanaklarıyla bilinir. Jaguar Land Rover’ın 2017 buzda sürüş deneyimi size dünyanın en iyi ve en zorlu kırsal pistleri ile nasıl baş edileceğini bir profesyonel gözetiminde öğrenme şansı sunuyor. 

İçinizdeki maceraseveri ortaya çıkarın! Nefes kesici manzaralar ve müthiş bir kar zarafeti sunan Arjeplog, dinamik araç filolarımızın limitlerini zorladığımız İskandinavya test merkezimize de ev sahipliği yapıyor. Dünya üzerindeki en çetin koşullara sahip, yabani ortamları arıyoruz ve bu nedenle de 2017 buzda sürüş deneyimini İsveç’e getiriyoruz.

Olabildiğince yavaş, gerektiği kadar hızlı

Profesyonel eğitimcilerimiz, uzun yıllara dayanan (hatta bazı durumlarda onlarca yıllık) off-road deneyimleri ile rakipsizdir. Eğitimcilerimiz eşliğinde sıfırın altındaki hava koşullarında sert arazilerle baş ederek, otomobilinizle bir olmayı öğreneceksiniz ve kuzey buzu ve karının keyfini tam anlamıyla çıkarabileceksiniz.

Her tip arazi koşuluna uygun araç seçeneklerimizin keyfini eksiksiz bir şekilde çıkartabilmeniz için her birinde yerleşik çekiş kontrolü bulunan seçkin araç filomuz tamamen hizmetinizde olacak.

Sürüşten daha fazlası

Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen konuklarımız en unutulmaz ve eşsiz sürüş koşullarını deneyimlemek için bize katılır. Ancak buzda sürüş direksiyon başında zorlayıcı bir deneyim yaşamanın çok daha ötesindedir.

Sıcak bir karşılama ve sunulan profesyonel hizmetin yanı sıra yerel Jaguar Experience ekibi, Arjeplog’un tüm ihtişamıyla doğal güzelliğinin keyfini çıkarabilmenizi de sağlayacaktır.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL 

About Aktüel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …