Kış bahçeleri, Zehnder Terraline zemin altı radyatörü ile sıcacık olsun!

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan ve İsviçre kalitesini Türkiye’ye getiren ithal radyatör markası Zehnder Grup’un zemin altı konvektörü Terraline, kış bahçelerine, restoranlara, iş yerlerine, kısacası aklınıza gelecek tüm yaşam alanlarına sıcaklık getiriyor ve her ortamda keyif almanızı sağlıyor.

İsviçre kalitesini Türkiye ile buluşturan ve radyatörleri ile yaşamın olduğu her yere giren Zehnder’in zemin altı konvektörü Terraline, yere entegre edilerek her dekorasyona görünmez bir uyum sağlıyor ve sıcaklığını her an hissettiriyor. Estetik kaygısı ile radyatörden çekinen herkesin ilk tercihleri arasında yer alan Zehnder Terraline’da görünen tek şey, dekoratif ızgara ile bütünleşmiş olan şık bir çerçevedir. Terraline, kaliteli doğal bir sıcaklık için yükselen havayı kullanıyor ve yapısı ile özellikle kış bahçeleri ve büyük pencereli cepheler için benzersiz bir çözüm ortağı oluyor.

Yaşam alanlarında görünmez bir kahraman!

Günümüzde neredeyse tüm yapı profesyonelleri ve iç mimarlar estetiğin sınırlarını zorlayan işlere imza atıyor ve göz dolduruyorlar. Evinde, işinde, sosyal ortamında her zaman farklılık bulmak isteyen, estetiğe önem veren ve tarzını ortaya koyan son kullanıcılar da beklentileri yükseliyor. Zehnder Terraline tam da bu noktada devreye girerek, dekorasyonu bozmadan en zarif şekilde kullanılabiliyor. Yere kadar camların popüler olduğu, özgürlük ve ferahlığın tüm yaşam alanlarında hissedildiği bu günlerde Zehnder Terraline, yerden kurulum sistemi ile sunduğu cam önü uygulamalarla iç mimariye yeni bir vizyon getiriyor.

İş ortamında da ekonomik ve ergonomik ısınma!

Terraline konvektör ev içinde kullanılabildiği gibi iş ortamlarında da dekorasyonu bozmadan en zarif şekilde kullanılabiliyor. Ergonomik koşullarda yüksek verimlilik sağlayan Zehnder Terraline’ın UN model serisi, 4 farklı yükseklik ve 5 farklı derinliği olan içine yerleştirilmiş bakır alüminyum ile bir zemin panelinden oluşuyor. Her projeye sorunsuzca ve mükemmel uyum sağlayan Terraline, özel ölçü seçenekleri ile taleplere göre şekillendirilebiliyor.

Benzersiz özellikler ile yerden gelen sıcaklık…

Farklı model seçenekleri ile çok yönlü kullanım imkanı sağlayan, kavisli, açılı veya girintili özel uygulamalar ile çok yönlü kullanım olanağı sunan Terraline radyatörler, birbirine tek tek eklenerek daha uzun ısıtma bantları oluşturulabiliyor. Yüksek ısıtma gücü ile en büyük odaların bile kolayca ısınmasını sağlayan Terraline, eloksallı ve üstüne basılabilir kapak ızgarası sayesinde gerekli dayanıklılığı sağlıyor. Son derece sessiz çalışan, çok yönlü kullanım imkanı sunan Zehnder Terraline konvektör, hızlı tepkime süresi, ilk etapta kesinlikle göze çapmayan ve ortamı boğmayan ısıtma sistemi ile konvektör kulvarında yepyeni bir pencere açıyor.

Klasik radyatör istenmeyen veya zeminden ısıtmanın mümkün olmadığı eski yapılara da alternatif sunan Zehnder Terraline konvektör, yaşamın olduğu her yerde farklılık yaratmak isteyen, tarzını ortaya koyan ve estetiğe son derece önem veren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Zehnder :

İsviçre’den dünyaya…

1890 yılında mekanik atölye olarak kurulan Zehnder, 1923 yılında Zehnderli markası ile hafif motosiklet üretimine başlıyor. İsviçre’de 1930 yılında, Avrupa’nın ilk çelik radyatörü olan Zehnder Charleston’u üreterek sektöre adım atan Zehnder, o güne kadar sadece döküm radyatör üretilen pazara değişmeyecek bir yenilik getirerek gücünü ilk andan itibaren hissettirmeye başladı.

1954 yılında, güneşle aynı ısıtma prensibiyle çalışan radyant tavan ısıtma-soğutma sistemlerinin üretimine başlayarak sektöre farklılık getirdi.

Sektörde yenilikçi sıfatı ile tanınan ve 1980’li yıllarda sektörü banyo radyatörü, havlu radyatör konsepti ile tanıştıran Zehnder, 2000’li yıllarda da havalandırma sistem ve çözümlerini portföyüne katmış, 1930 yılından beri de tubuler radyatör pazarında tüm dünyada liderliğini devam ettirmektedir. Günümüzde Zehnder Group 3000’den fazla çalışanı, 15’e yakın üretim tesisi ile 30’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

 

 

Aktüel İntermedeya / YAŞAM

 

You may also like

Popular News