Lenovo Türkiye The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde “Yılın İtibarlısı” Seçildi

DÜNYANIN ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, pazarlama sektörünün en prestijli değerlendirmelerinden biri olan “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” teknoloji üreticisi kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve zaman içinde pazarlama sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde kazananlar 9 Ocak 2019’da Raffles İstanbul’da düzenlenen görkemli bir törenle “Yılın İtibarlısı” ödülüne kavuştu. Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle’nin açılış konuşmasıyla başlayan gecede 2019 yılının en çalışkan markaları yine halkoyuyla belirlenirken, markaların bu başarısındaki paydaşları olan ajanslar da ödüllendirildi.

Lenovo Türkiye Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu Soyak bu ödülü almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti ve “Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olarak herkes için daha akıllı teknoloji vizyonumuzla çalışıyoruz ve iletişimlerimizi sürdürüyoruz. Sektörde ülkemizin teknolojiyi tüketen tarafta değil üreten tarafta olmasını arzu ederek, bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz ve yürütmeye devam edeceğiz. Teknolojiyi en iyi dönüştüren marka olarak bize bu ödülü layık gören herkese çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Lenovo Hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) 50 milyar ABD Doları değerinde bir Fortune 500 şirketidir ve en iyi kullanıcı deneyimini yaratan akıllı cihazlar ve altyapı aracılığıyla Akıllı Dönüşümü yürüten küresel teknoloji lideridir. Lenovo, akıllı ve bağlantılı ürünlerde dünyanın en geniş portföylerinden birine sahiptir. Bunlara, akıllı telefonlar (Motorola), tabletler, kişisel bilgisayarlar (Thinkpad, Yoga, Lenovo Legion) ve iş istasyonlarının yanı sıra AR/VR (Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik) cihazları ile akıllı ev / ofis çözümleri dahildir. Lenovo’nun veri merkezi çözümleri (ThinkSystem, ThinkAgile), iş dünyasını ve toplumu değiştiren bağlantılar için bilgi işlem gücü ve kapasite oluşturmaktadır. Lenovo, herkesin içindeki farklı yana ilham vermek ve herkesin gelişim sağladığı daha akıllı bir gelecek oluşturmak için çalışmaktadır. 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

You may also like

Popular News