LEVI’S® İLKBAHAR/YAZ 2017 KOLEKSİYONU: KLASİKLER YENİDEN HAYAT BULUYOR

Denim tutkunlarının vazgeçilmez markası Levi’s®, 1873’ten bugüne gitgide gelişen yenilikçi ruhu sayesinde nesiller boyunca denimseverlerin sadakatini kazandı.

Levi’s®, sahip olduğu denim uzmanlığı ile özgün ve zengin geçmişinden faydalanarak, bu sezon herkesin çok sevdiği ve günümüze uyarlanmasını arzuladığı vintage görünümlü modern denimler yarattı.

Levi’s®, İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu’nu müziğin süzgecinden geçirerek yeniden tasarladı. İkonik marka, yeni koleksiyonda ilham perisi olarak gördüğü ve tasarımlarında sıklıkla hissettirdiği müziğin yanı sıra insanlarla bir araya gelmenin mutluluğunu kutluyor. Bu sezonki koleksiyon, 60’lar ve 70’ler gibi eski tarz klasikleri ve yeniden tasarlanan 501® Skinny gibi yeni Levi’s® ürünlerini kapsıyor.

Orange Tab

60’ların karşı kültüründe doğan ve gençlik isyanının sembolü olan Orange Tab, Red Tab ürünlerinin yerine heyecanlandırıcı bir alternatif sunuyor. Vintage koleksiyonerleri için değerli bir koleksiyon olan Orange Tab, İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu için geri döndü. Orange Tab, 60’ların sonları ve 70’lerin başındaki isyankâr devrimci ruhu yakalayarak yeni ürünler ve kumaşlarla güncellendi.

Kadınlar için bootcut modeline sahip klasik 517™, fermuar detaylarıyla öne çıkan A-line etek, Kick Flare salopet ve kırpılmış 505™C’yi içeren Orange Tab serisinde, erkekler için ise 517™ jean, 510™ Skinny, 505™C ve vintage ruhu taşıyan Trucker jacket yer alıyor.

501® Skinny

501®, 1873’ten beri sayısız sanatçı tarafından kendilerini ifade etmelerini sağlayan bir parça oldu. 501® Stretch ve 501®CT’de olduğu gibi 501® Skinny de yapılan güncellemelerle birlikte Levi’s® 501® ailesine katıldı. Orijinal 501®’in mirasına ve klasik görüntüsüne sadık kalınarak güncellenen 501® Skinny, daha dar paçalarla bugüne uyarlandı.

Kadınlarda 700 Serisi vintage bir görünümle güncellendi. Levi’s®, yeni koleksiyonda gelişmiş streç kumaşlar sunmaya devam ederken eski tarz bir görünüm kazandıran kumaşlara da odaklanıyor. 502™ Regular Taper, 512™ Slim Taper ve 541™ Athletic Fit, erkekler için farklı alternatifler sunuyor.

Günlük tarzda kolayca giyilebilecek olan Levi’s® klasiği cepli tişörtler, sweatshirtler ve Western gömlekler ile Batwing logolu sweatshitler, ikonik Batwing t-shirtler, 711 Skinny veya yeni 501® Skinny ile uyumlu bir görünüm yakalıyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …