Levi’s Sculpt İlkbahar Yaz 2020 Koleksiyonu

Levi’s® Sculpt, inovatif streç denim teknolojisiyle vücudunuzu en mükemmel biçimde şekillendirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca inanılmaz esneklik özelliği sayesinde ne kadar giyilirse giyilsin asla bollaşmıyor. Adeta sizin için yapılmış gibi. Levi’s® Sculpt, gelişmiş konfor ve sağladığı destek ile vücut şeklinizi kucaklıyor ve doğal kıvrımlarınızı seviyor.

Bu sezon Levi’s® Sculpt denim için en büyük haber ise Levi’s®’ın yenilikçi Hyperstretch kumaşının güncellenmesi. 4 yönlü streç denim üretimi şimdi iki farklı esneme oranına ve iki farklı Likra kumaşına sahip. Hareket halindeyken, daha fazla esneme ve rahatlık sağlamak için ikinci Likra harekete geçiyor. Etkinleştirilmediğinde ise ek şekillendirme ve biçimlendirme sağlıyor. Temel olarak konfor, esneklik ve şekillendirme için benzersiz bir denim. Yeni Hyperstretch, geri dönüştürülmüş ağaç hamurundan oluşan ultra yumuşak, yüksek teknoloji ürünü olan Tencel’in eklenmesinden de yararlanıyor. Bu nedenle diğer denim’lerin aksine yumuşaklık ve pürüzsüzlüğe sahip.

“Şekillendiren ve kusursuzlaştıran gelişmiş streç kumaşlarla yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Yeni Hyperstretch kumaşı sizinle birlikte hareket ederek inanılmaz bir rahatlık ve duruş sağlıyor. Levis’ın 720 High-Rise Super Skinny formuna çok yakışan bir kumaş.’’ – Jill Guenza, Başkan Yardımcısı, Levi’s® Global Kadın Tasarımı.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News