Oleg Cassini Sunar: 2020’nin Güçlü Kadınlarına Özel Tüm Sezon Ürünlerinde%25 İndirim Kampanyası

Yarım asrı aşkın süredir dünyanın dört yüze yakın noktasında binlerce kadının en özel gecelerine eşlik eden Oleg Cassini; 16 Ocak Perşembe günü başlatacağı kampanyada; kışa özel tüm sezon ürünlerinde hem online alışveriş sitesi, hem mağazalarında %25 indirim uygulayacak.

Hem gelin adayları için hem de söz, nişan, mezuniyet, davetler gibi özel gecelerde fark yaratmak isteyen kadınlar için sezonun tüm trendlerini sunan Oleg Cassini, uzman stil danışmanlarıyla, stilini önemseyen 2020’nin güçlü kadınlarını mağazalara bekliyor.

Nişan, söz, düğün, mezuniyet gibi en özel kutlamaların yaşandığı gecelerde tüm kadınları hayalindeki elbiselerle buluşturan Oleg Cassini; 16 Ocak Perşembe günü itibariyle kışa özel, hem internet sitesi, hem de mağazalarda geçerli tüm sezon ürünlerinde %25 indirim kampanyasıyla stil sahibi kadınlara büyük bir fırsat sunuyor.

Vücudu en iyi formda gösteren tasarımlardan, sofistike elbiselere, danteller, inciler, dore, lame işlemelerin eşlik ettiği abiyelerden, zarafet ve çekiciliği temsil eden gelinliklere uzanan seçenekleriyle her zevke hitap eden Oleg Cassini, deneyimli stil danışmanlarıyla mağazalarında stiline önem veren kadınları bekliyor.

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News