Breaking News

Oscar tahminini yap, 6 aylık Sinemia Premium Üyeliği kap

Sinemia.com’a girerek Oscar ödüllerine yönelik tahminlerini paylaşanlar 6 ay boyunca Sinemia Premium Üyelik kazanma ve ek bir ücret ödemeden sınırsız sinemaya gitme şansı yakalıyor. Ödüllü ankete katılım 26 Şubat akşamüstü son buluyor.

Tüm dünyadan sinema tutkunlarının merakla beklediği Akademi Ödülleri 26 Şubat günü Kaliforniya’daki Dolby Theatre’da verilecek. 89’uncusu düzenlenecek törende öncesinde adaylar altın heykelciği kucaklama hayali yaşarken, Sinemia takipçileri de bir diğer ödülün peşinde heyecan yaşıyor. Sinema.com’a girerek Oscar Anketi’ni yanıtlayan takipçiler arasından en iyi tahmini yapan kişi 6 aylık Sinemia Premium Üyelik kazanacak!

Sinemia Premium Üyelik sayesinde kazanan kişi 6 ay boyunca ek bir ücret ödemeden Türkiye’nin tüm sinema salonlarında sınırsızca film izleyebilecek. Sinemia Kartı ile 400’den fazla kafe ve restoranda indirimlerden faydalanabilecek, özel ön gösterim ve galalara katılma şansı yakalayacak.

Sinemia Ödüllü Oscar Anketine katılabilmek için tek yapılması gereken, Sinemia Social üyeliği ile siteye girmek ve anketi doldurmak. Henüz üyeliğini gerçekleştirmemiş olanlar, ilk soruyu cevaplarken karşılarına çıkacak kutucuktan kolayca üye olabilir. 26 Şubat akşamüstü Türkiye saatiyle 17.00’de sona erecek ankete katılmak için adres: https://www.sinemia.com/testler/odullu-2017-oscar-anketi

Sinemia :

Sinemia, sinemaseverlerin sinema aşkını sınırsız ve özgürce yaşayabilmeleri için kurulmuş sosyal bir sinema platformudur. Sinemia Premium üyeleri, üyeliklerinin sürdüğü ay boyunca Türkiye’nin her yerindeki tüm sinema salonlarında sınırsız film izleyebilirler. Ayrıca düzenlenen ön gösterim, sanatçı sohbetleri ve özel organizasyonlar ile üyelere sunulan özel, prestijli bir sosyal yaşam biçiminin parçası olurlar. Sinemia banka kartı altyapısıyla lokasyon bazlı teknolojiyi bir araya getiren Türkiye’nin ilk teknoloji girişimidir.

Bugün Türkiye ve İngiltere’de faaliyet göstermekte olan Sinemia ilk yatırımını 2015 Aralık ayında pek çok başarılı girişimin yatırımcısı Aslanoba Capital’den almıştır. 2016 yılı Temmuz ayında Aslanoba Capital ve İstanbul Startup Angels üyelerinden Ali Çebi ve Burak Örücü Sinemia’nın ikinci yatırımını gerçekleştirmiştir. Üçüncü yatırım için aynı yıl içerisinde Silikon Vadisi merkezli venture capital firması 500 Startups ile el sıkışmış, bunu 2017 yılının ilk ayında Revo Capital yatırımı takip etmiştir.

Sinemia, kullanıcılarına özel film önerileri, listeler ve sinema dünyasından güncel haberler sağlayan, ayrıca beğeni ve paylaşım yapmalarına olanak vererek sosyal bir mecra sunan uygulamasını 20 ülkeye taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Aktüel İntermedya / KÜLTÜR SANAT

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …