Otelcinin gösterge paneli’ SnapShot kullanıma sunuldu

Dünya genelinde 2 bini aşkın otelin kullandığı analitik programı SnapShot, Protel Online tarafından Türkiye’de kullanıma sunuldu. Opera ve Suite8 entegrasyonu da bulunan SnapShot ile yöneticileri otellerine ilişkin birçok istatistik ve bilgiyi ayrıntılı olarak analiz edebiliyor.

Direkt satışları artırmaya yardımcı olan yazılım çözümlerini otellerle buluşturan Protel Online, dünya genelinde 2 binden fazla otel tarafından tercih edilen SnapShot’ı Türkiye’de kullanıma sundu. Opera ve Suite8 Otel Yönetim Sistemi ile entegre çalışan analitik programı SnapShot, kullanışlı ve sade yapısı ile etkin bir biçimde otel analizi yapmayı sağlıyor.

Büyük ölçekli zincir otellerin yanı sıra bağımsız konaklama tesisleri tarafından da kullanılabilen SnapShot, işletme ile ilgili verileri anlaşılır raporlar halinde incelemek, otel yönetim sisteminde biriken tüm veriyi toplu ve işlenmiş halde görmek isteyen yöneticilere önemli faydalar sağlıyor. Çözümün önemli avantajlarından biri de otellerin kendi bölgelerinde bulunan ve aynı yıldız sayısına sahip diğer otellerin online satış rakamlarını inceleyebilmelerine olanak tanıması.

Görsel ağırlıklı arayüz

Google Analytics, STR, TripAdvisor, OTA Expert ve sosyal medya gibi farklı kaynaklardan gelen verileri görsel ağırlıklı bir arayüz üzerinden çok kolay ve anlaşılır şekilde kullanıcılara sunan SnapShot ile değerlendirme puanlarına kadar otelle ilgili tüm veriler incelenebiliyor. Opera ve Suite8 entegrasyonu sayesinde, tesisin doluluk oranından gelir ve ortalama oda fiyatına kadar birçok istatistik ve bilgi de tek bir ekrandan kolayca takip edilebiliyor.

 

Aktüel İntermedya / TEKNOLOJİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Görme engellileri akıllı bastona kavuşturmak için bağış yapmak artık çok kolay

Dünyanın ilk akıllı bastonu WeWALK, iyzico’nun fintek konusundaki çözümleriyle çok daha geniş kitlelere ulaşmaya başlıyor. …