Quantum Saatleri ile Sevgililer Günü’nde Sevdiğinizi Söylemenin Tam Zamanı

Yılın en özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü’nde sevdiğinizi Quantum saatleri ile söylemenin tam zamanı. Özgün stili ile öne çıkan Q-Master serisinin QML553.590 ve QMG548.590 modelleri, sevdikleriniz için ayrıcalıklı bir hediye olacak.

Quantum’un yüksek kalite materyal ile teknolojiyi mükemmel şekilde harmanlayan Q-Master serisinin iki modeli, Sevgililer Günü’nün en şık ve zarif hediyeler olacak. Sevgililer Günü’nde sevdiğini söylemek isteyenleri bekleyen QML553.590 ve QMG548.590 modelleri, sevdiklerinize kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek.

39 mm’lik paslanmaz çelik kasa, çelik kordon, yansıma yapmayan anti-refle cam, 30 metreye kadar su geçirmezlik, vidalı arka kapak ve vidalı tepe sistemi gibi özellikleri ile öne çıkan QML553.590 modeli, kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar olacak.

Erkeklere özel tasarlanan QMG548.590 modelinde ise 45 mm’lik paslanmaz çelik kasa, çelik kordon, yansıma yapmayan anti-refle cam, mavi renkli kadran, 50 metreye kadar su geçirmezlik gibi özellikler öne çıkıyor. Stilini yansıtmak isteyen erkekler için özel bir hediye olacak QMG548.590 modeli, dış görünüşlere de ayrı bir zarafet katacak.

Bu iki şık ve göz alıcı modelle Sevgililer Günü’nde sevdiğinizi söylemenin tam zamanı!

 

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …