Queen Central Park’da gerçekleştirilen ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ söyleşisi

Sinpaş GYO’nun İstanbul’un merkezi Şişli Bomonti’de hayata geçirdiği “Highlife” projesi Queen Central Park’da düzenlenen ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ söyleşisi seçkin misafirleri biraraya getirdi. Ünlü roman yazarı ve sanat tarihçisi Prof. Dr. Gül İrepoğlu’nun ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ konulu söyleşisi davetlilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ne farklı bakış

Sinpaş GYO’nun, İstanbul’un kalbi Şişli Bomonti’de taçlandırdığı projesi Queen Central Park’da düzenlediği‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ adlı söyleşi birbirinden seçkin misafirleri bir araya getirdi. Ünlü roman yazarı ve sanat tarihçisi Prof. Dr. Gül İrepoğlu’nun ‘Saray Taç’ları ve Mücevherleri’ konulu söyleşisinde davetliler dünya tarihindeki ihtişamlı mücevher ve taçları yakından tanıma fırsatı buldu.

Osmanlı padişahlarının ve saray kadınlarının kullandıkları değerleri mücevherlerin öyküleri ile birlikte ele alındığı söyleşi misafirleri büyüledi. 60 seçkin misafir bu özel günde Sinpaş GYO’nun Queen Central Park’ı da daha yakından görme fırsatı buldular.

Queen Central Park Bomonti ilgi odağı olmaya devam ediyor

İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti’de bulunan Queen Central Park; taçlı özgün mimarisi, projeye adını veren şehir parkı ve Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleriyle göz alıyor.

Queen Central Park, şehrin nabzını tutankültür ve sanat merkezlerine, saygın eğitim kurumlarına , Türkiye’nin en gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, Ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre Oteli Hilton’a ve şehrin yeni yaşam merkezi Bomontiada’ya yürüme mesafesinde. Ayrıca Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine de dakikalar içinde ulaşılabiliyor. 1 milyar 250 milyon TL’lik yatırım değerine sahip Queen Central Park Bomonti, Boğaz’a ve Tarihi yarımadaya hakim konumu ile yatırımcıların gözbebeği olmaya devam ediyor.

‘Şehir Parkı’ şehrin göbeğinde huzuru ve doğayı arayanların buluşma noktası

Queen Central Park Bomonti, 10 bin metrekarelik ‘Şehir Parkı’ ile şehrin göbeğinde yeşillikler içinde bir yaşam alanı sunuyor. Şehir parkının içinde bulunan açık yüzme havuzu ,güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları ile şehrin ortasında doğayla iç içe bir hayat imkanı sağlıyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …