Breaking News

Rotana’da Rüya Gibi Düğünler…

Burgu & Tango Arjaan by Rotana, peri masalı gibi bir düğün için çiftlere özel ve ayrıcalıklı mekanlarda kutlama olanakları sunuyor.

Dünyanın önde gelen uluslararası otel zincirlerinden Rotana markasının İstanbul’daki ilk otelleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana, evlenmeyi planlayan çiftlere unutulmayacak düğün alternatifleri sunuyor. İstanbul’da Anadolu Yakası’nın kalbinde yer alan Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın ister şık ve sofistike Elmas Balo Salonu’nda, isterse de palmiyelerle donatılmış havuz başındaki keyifli terasında gökyüzünün altında evlenin!

Her Detay Size Özel…

Hayatınızın en anlamlı gününe hazırlanırken, yemek menüsünden, romantik düğün pastasına ve dilediğiniz konseptte salon süslemesine kadar düğününüzün her ayrıntısının sizin düşlediğiniz gibi  olması için Burgu & Tango Arjaan by Rotana, profesyonel ve candan ekibiyle hayallerinizi gerçek kılacak.

İki Ayrıcalıklı Mekan Alternatifi

Elmas Balo Salonu’nda 200 ve havuz başında 250 kişiye kadar kapasite sunan iki keyifli mekan alternatifiyle Burgu & Tango Arjaan by Rotana düğününde hem eğlenmek hem de konuklarını eğlendirmek isteyen çiftler için doğru bir adres.

Erken Rezervasyon İndirimi ve Dubai’de Balayı Ayrıcalığı

Ayrıca düğününü 31 Mayıs 2017’ye kadar Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da konfirme eden 3 çifti Dubai’deki harika bir Rotana Oteli’nde üç günlük bir balayı tatili ve %20 indirim ayrıcalığı  bekliyor. Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın lezzetli ve çok özel menü seçenekleri ise 80 TL’den başlıyor.

İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’de yer alan Burgu Arjaan by Rotana ve Tango Arjaan by Rotana, Bağdat Caddesi ile önemli iş, eğlence ve alışveriş merkezlerine çok yakın konumda ve Maltepe metro çıkışının hemen yanıbaşında bulunuyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …