Sevginizi LC Waikiki ile Gösterin

LC Waikiki, Sevgililer Günü’nde sevdiklerinizi mutlu edecek hediye alternatifleri sunuyor. Kadın koleksiyonunda yer alan birbirinden şık örgü kazaklar, etekler ve aksesuarların yanı sıra erkekler için denim pantolonlar, blazer ceketler ve örgü kazaklarla kombinleniyor.

LC Waikiki, Sevgililer Günü için hediye arayışında olanlara hem kadın hem de erkekler için birbirinden şık hediye seçenekleri sunuyor.

Şık kadınlar LC Waikiki’de

Sezonun hit parçaları arasında yer alan parıltılı iplikle dokunan kazaklar ve omuzları açıkta bırakan modelleriyle şık bir duruş sunan kazak modelleri LC Waikiki kadın koleksiyonunda hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Tarz sahibi kazaklarla kombinlenen etek modelleri, soğuk kış günlerini ısıtan aksesuarlarla tamamlanıyor. Örgü atkı berelerden, tarz sahibi şapkalara, fular ve şallardan, parıltılı takılara uzanan zengin aksesuar seçenekleri hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Sezonun öne çıkan tonlarının yer aldığı Etriel, rujdan, allığa, ojeden, rimele zengin seçenekleriyle LC Waikiki kadınının şıklığına kusursuz bir dokunuş katıyor.

Stil sahibi erkeklere LC Waikiki dokunuşu

LC Waikiki erkek koleksiyonunda yer alan kalın örgü kazaklar denim pantolonlarla kombinlenirken, blazer ceket ve gömlek ikilisi Sevgililer Günü’nü şık geçirmek isteyen erkekler için hoş bir alternatif oluyor. Kombinlerin tamamlayıcı parçası ise süet botlar veya Oxford model ayakkabılar oluyor. Sevgililer Günü’nde kravattan şapkaya, cüzdandan çantaya, atkıdan eldivene uzanan aksesuar seçenekleri erkeklere şıklıklarını tamamlama fırsatı sunuyor.

LC Waikiki :

1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 29 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün 34 ülkede 750’yi aşkın mağazası ve 32.500 çalışanıyla hizmet veriyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …