Breaking News

TEGV, En Yüksek Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notuna Sahip STK Oldu

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) onuncu kez düzenlediği Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), En Yüksek Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notuna Sahip Sivil Toplum Kuruluşları arasında birinci oldu.

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği (TKYD) tarafından düzenlenen 13’inci Kurumsal Yönetim Zirvesi kapsamında verilen Kurumsal Yönetim Ödülleri 10’uncu kez sahiplerini buldu. Bu yıl Kurumsal Yönetim Ödülleri”nde, beş kategoride toplam altı şirket ve üç Sivil Toplum Kuruluşu (STK) ödül kazandı. Şirketlerin 2019 yılında elde ettikleri ‘kurumsal yönetim derecelendirme notları’ baz alınarak yapılan değerlendirmeye göre 96,00 puanı bulunan TEGV, en yüksek kurumsal yönetim derecelendirme notuna sahip STK oldu.

Kurulduğu günden bu yana, tam 25 yıldır ilköğretim çağındaki çocukları nitelikli eğitim desteği ile buluşturan kurumsallaşma yolunda güvenirliliği ve şeffaflığı her zaman ön planda tutan TEGV, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında da aynı kategoride ikincilik ödüllerinin sahibi olmuştu.

Pandemi döneminde etkinlik noktalarındaki faaliyetlerine ara veren TEGV, çocuklarımızın evlerinde oldukları bu dönemde, hayatlarına renk katmak üzere algodijital.com platformu ile kodlama, Cambridge University Press ile İngilizce ve dijital sanat etkinlikleri ile uzaktan eğitimlerine katkı sunuyor.

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,