THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a yepyeni Alis Harikalar Diyarında teması ekleniyor

Netmarble’ın mobil dövüş oyunu THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’a yepyeni bir güncellemeyle Alis Harikalar Diyarında teması ekleniyor. Temaya uygun kostümler ve özel etkinlik sahnelerinin yanı sıra oyuncular pek çok ödül kazanacak. Ayrıca güncellemeyle 2 yeni dövüşçü de maceraya katılacak.

Netmarble mobil aksiyon rol oyunu (RPG) THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR için hazırladığı Alis Harikalar Diyarında temalı güncellemeyi duyurdu. Oyuncular sınırlı süreli dövüşçüler Athena, Yuri, Vanessa ve Iori’yi yeni Alis Harikalar Diyarında temalı kostümleri ile özel etkinlik sahnelerini tamamlayarak veya Ruby ve Token kullanarak oynanabilir karakterleri arasına ekleyebilir.

2 yeni dövüşçü geliyor

Ayrıca oyuncular THE KING OF FIGHTERS ’99 içeriğinden iki yeni dövüşçü alabilecek. Bunlar; ilk baş düşman dövüşçü ve K’nin klonu Krizalid ile THE KING OF FIGHTERS ’99 başkahramanı K’nin kız kardeşi Whip. Krizalid 14-27 Ocak 2020 tarihleri arasında Festa Gatcha ile alınabilecek, Whip ise 14 Ocak – 03 Şubat 2020 tarihleri arasında günde 4 kez ücretsiz oynanabilen Roulette etkinliğine katılarak elde edilebilecek.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTARAlis Harikalar Diyarında teması

Diğer Alis Harikalar Diyarında temalı etkinlikler:

•Score Dungeon Etkinliği – Oyuncular oyun içi para, dövüşçü geliştirme için malzeme, Alis Harikalar Diyarında Kostümlü Dövüşçüler için Gacha Token’ları ve takas coin’leri kazanabilecek.

•Süper Mission Etkinliği – Oyuncular Alis Harikalar Diyarında temalı Kostümlü Iori ve Souls, Kostümlü Dövüşçüler için Gacha Ticket’ları, görevler ile Battle Cards ve Souls alabilecek.

•Wonderland Access Etkinliği – Ruby, AP, Plus Capsule, Kostümlü Dövüşçüler ve Battle Cards için Summoning Token’lar yedi gün boyunca alınabilir ödüller olacak.

Eşsiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR oyuncuların düşman dalgaları, büyük baş düşmanlar ve rakip dövüşçü takımları ile savaştığı hızlı aksiyon içeren bir dövüş oyunudur. Son teknoloji grafikler, canlı renkler ve akıcı animasyonlar oyunun heyecanını daha da artırır. Ek olarak bu oyun, The King of Fighters ’94 ile XIV arası tüm oyunlardaki klasik dövüşçüleri, 130’dan fazla alınabilir dövüşçüyü, yenilenen etkinlikleri ve TEKKEN 7 gibi oyunlarla yapılan iş birlikleri ile oyunculara sürekli daha fazlasını sunar.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR Google Play ve App Store üzerinden 175 ülkede indirilebilir. Oyun İngilizce, Tayvanca, Endonezce, Tayca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça ve Almanca dillerinde desteklenmektedir.

Aktüel İntermedya / OYUN

You may also like

Popular News